10. دى 1395 - 12:53
استاندار کهگیلویه بویراحمد همراه مدیران استانی در سرفاریاب دیداری مردمی داشتند که شهروند سرفاریابی از توابع چرام مدیران آبفای شهرستان و استان را نقد کرد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی چرام، صبح امروز استاندار کهگیلویه بویراحمد و مدیر کل های استان با سفر به چرام دیداری با مردم سرفاریاب برگزار کردند.

 

در این دیدار یکی از شهروندان سرفاریاب به نقد مدیران آبفای شهرستانی و استانی پرداخت.

 

طاعتی یکی از شهروندان سرفاریاب گفت:شهر سرفاریاب تازه تاسیس است و برای عوض شدن یا کامل شدن چهره ی دو روستای اسلام آباد و سرفاریاب نیازمند اعتبارات ویژه است.

 

 این شهروند گفت:ما در سرفاریاب از مشکل بزرگ آب شور رنج می بریم که تاکنون هیچگونه اقدامی صورت نگرفته است.

 

وی افزود:متاسفانه حق برخورداری ما را از آب پاک و مناسب برطرف نمی نمایند و انتظار داریم که مسئولان مربوطه توجه بخصوصی کنند.

 

این شهروند گفت:بارش اعتبارات را در دولت تدبیر وامید در حوزه های مختلف همچون بهداشت ودرمان در سراسر کشور داشتیم،اما چرا شبنم این اعتبارات هم به ما نرسید؟

 

طاعتی افزود:علیرغم فراهم بودن زمین موردنیاز از طرف مردم سرفاریاب،وعده چندین ساله ی بیمارستان این شهر محقق نگردید.

 

این شهروند سرفاریابی تصریح کرد:جوانان نجیب و تحصیل کرده ی شهر سرفاریاب با اخذ نمودن مدارک مختلف در دانشگاه های مطرح کشور،از بیکاری و عدم اشتغال افسرده و رنجورند.

 

وی افزود:همچنین در آزمون های محدود استخدامی نیز جایی برای حقوق این جوانان وجود ندارد.

 

وی اضافه کرد:با مباحثی که مطرح شد،سرفاریاب نیازمند ساخنتارهای زیربنایی است.بنابراین این شرایط تدبیر شما را در این راستا می طلبد بنابراین کاری کنید.

 

اتهای پیام/گ

 

 

نظر شما

https://telegram.me/akhbarchoram
http://www.chaharfasl.ir/
پایگاه خبری تحلیلی صبح زاگرس
شبکه اطلاع رسانی دانا