6. بهمن 1395 - 9:52
امام جمعه موقت چرام گفت:در برگزاری جشن های دهه فجر باید بعد اسلامی نظام بیشتر مطرح و رهنمودهای امام راحل و رهبر معظم انقلاب به مردم به ویژه جوانان تبیین شود تا جامعه از مسیر اصلی اسلام منحرف نشود.

به گزارش پایگاه خبری وتحلیلی چرام ،حجت الاسلام فرهمند امام جمعه موقت چرام  در گفت و گوی اختصاصی با خبرنگار این پایگاه خبری بیان کرد: همه ما باید در حفظ انقلاب اسلامی که ثمره مجاهدت ها و مرارت های امام خمینی (ره) است بکوشیم و آن را به نسل های آینده منتقل کنیم.

 

وی افزود:هویت سیاسی ، اجرایی همه مسوولان مدیون نظام جمهوری اسلامی است و شرکت در برگزاری جشن ها و برنامه های انقلاب وظیفه شرعی و دینی همه مسوولان است.

 

فرهنمند اضافه کرد:امروز به برکت نظام و انقلاب دستاوردهای بسیار خوبی نصیب ملت ایران شده که مهم ترین آن امنیت است و از این نظر ایران در بسیاری از کشورها به عنوان پاسدار مردم معرفی شده است.

 

امام جمعه موقت چرام تصریح کرد:در برگزاری جشن های دهه فجر باید بعد اسلامی نظام بیشتر مطرح و رهنمودهای امام راحل و رهبر معظم انقلاب به مردم به ویژه جوانان تبیین شود تا جامعه از مسیر اصلی اسلام منحرف نشود.

 

وی افزود:نیروی محرک هر جامعه قدرت جوانان جامعه هستند زیرا اگر به سمت سوی جامعه ای که دین اسلام مشخص کرده است،برویم یقینا به اهدافمان خواهند رسید.

 

فرهمند اضافه کرد:بعضی از مشکلات کلی هستند که دامن جوانان ما را گرفته است و باید در هر جلسه یک یاد و مشکل حل شود.

 

این مسئول با اشاره به به مشکلات اصلی جوانان تصریح کرد:مشکل جوانان ما فضای مجازی است و هر اندازه ما کم کاری کنیم، دشمن نیز فعال تر می شود.

 

امام جمعه موقت چرام در ادامه افزود:واقعیتی است که به هر حال جوانان از ما دور شده اند و قطعا بسوی ما موضع گیری می کند،مشکلات فضای مجازی از جمله شبهات مختلف، زیر سوال بردن بسیاری از باورها وغیره به همراه تبادل نظرات می باشد که ایستادن مقابلشان بسیار دشوار است.

 

فرهمند اظهار کرد:هنر در این دریای مجازی، آموزش دادن احکام و رفتارهای اسلامی است چرا که ما جوانان را رها کرده ایم و سیاست زده شده ایم و آنچنان به فکر جوانان نیستیم.

 

وی با ابراز نگرانی از مشکلات فضای مجازی خاطرنشان کرد:جوانان ما بیکاری را بهانه ی رفتارهایی می دانند که در فضای مجازی انجام می دهند زیرا گاهی فضای مجازی از شبهات نیز می گذرد و به فسادهای اخلاقی می رسد.

 

انتهای پیام/و

نظر شما

http://Sapp.ir/akhbarchoram
پایگاه خبری تحلیلی صبح زاگرس