9. بهمن 1395 - 11:26
قریب به دو ماه دیگر تا ثبت نام کاندیداتوری شورای شهر مانده است اما تبلیغات شورا در چرام پیشوازی مجازی داشته است.با رواج شبکه های اجتماعی در میان مردم،فرصتی شده است تا برخی از افراد از این مورد استفاده کنند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی چرام،مدتی است که در شهر چرام بوی تبلیغات کاندیدای شورای شهر به مشام مردم می رسد.

 

قریب به دو ماه دیگر تا ثبت نام کاندیداتوری شورای شهر مانده است اما تبلیغات شورا در چرام پیشوازی مجازی داشته است.با رواج شبکه های اجتماعی در میان مردم،فرصتی شده است تا برخی از افراد  از این مورد استفاده کنند.

 

یکی از شبکه های اجتماعی تلگرام می باشد که فضای نامحدودی را در اختیار کاربر می گذارد اما این فرصت را می توان بصورت درست یا نادرست استفاده کرد.اما کاندیدای شورای شهر چرام در این فضا برای خود به تبلیغات زودهنگام پرداخته اند.

 

در میان گفت و گوهای مردمی لیست احتمالی کاندیدای شورای شهر چرام با توجه به آمادگی اعلام شده به گوش می رسد که در همین گزارش بیان خواهد شد.

 

با این وجود احتمال داشتن نطق های انتخاباتی جذاب و جنجالی زیاد بوده و امیدواریم تمام مسئولین علی الخصوص شوراهای فعلی و آینده هدف خود را خدمت دلسوزانه به مردم بگذارند.

 

لیست احتمالی کاندیدای شورای چرام:

۱-حمیدرضا ذوالفقاری۲-فرهاد عباسی آرند۳-کرم الله سعیدی۴-محمد تقی امیری۵-عیسی گداپور آرند۶-ایمان پرویزی۷-علی اکبر علی پور۸٫ارسلان سعیدیان۹-علی اکبرجمالی آرند۱۰ـمجید صابری۱۱ـمحسن اسدی۱۲-فرزاد باقرزاده۱۳ـشهرام نیکخواه۱۴-علی بابایی۱۵-کاووس جانی پور۱۶-کرامت الله ارکیان۱۷اسماعیل رحمانی۱۸-مهدی حفیظیان۱۹-رحمان دستخوان۲۰-یونس عباسی۲۱-عباس شرفی۲۲-محمد گلبهاری۲۳-حسین باقرفر۲۴-ابوالفتح بشارت۲۵-محمود خردمند۲۶-خیرالله عزیزی۲۷-محمد کریم مرادی۲۸ـ عطالله حدادی۲۹-جلال محمدی دم طسوج۳۰-عباس خانی۳۱-صادق حیدریان۳۲-مومن سالارنژاد۳۳-رضا جمالی آرند۳۴-رهام استیکیان۳۵_مسعود مرادی ۳۶-سعید پاسا۳۷-محسن زارعی۳۸-خداویس حسینی خواه۳۹-صدیقه راکبی زاده۴۰-علیرضا اخلاقی بناری۴۱-حمید اکبری آرند۴۲-پرویز دیده ور۴۳-عبدالرحیم اخلاقی۴۴-قاسم رحمانی۴۴-الامراد تقی زاده45-ضرغام همتی

 

انتهای پیام/و

دیدگاه‌ها

ای سیاهروز و چروم....سیل کنید مردل شهر ایمانه

نظر شما

http://Sapp.ir/akhbarchoram
پایگاه خبری تحلیلی صبح زاگرس