23. بهمن 1395 - 11:04
اصولگرایان و اطلاح طلبان چرامی درخصوص دستاوردهای انقلاب اسلامی نیز نظر دادند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی چرام، اصولگرایان و اطلاح طلبان چرامی در گفت وگو با خبرنگار این پایگاه خبری درخصوص دستاوردها وآینده ی انقلاب اسلامی  نظر دادند.

 

نورالله حمیدی از فعالان اصولگرایی در چرام می گوید: دستاوردهای انقلاب اسلامی را می توان ایجاد خودباوری، استقلال فکر ی ، فرهنگی و پرهیز از تفکر دانست.

قغتفقت

وی افزود:اسلام که اساس حرکت مردم است و همچنین رهبری بزرگ مرد قرن خمینی کبیر به ما نیاموخت که ظلم را حمایت و مظلوم ستیز باشیم.

 

انصار علیبازی از جبهه اصلاحات اظهار کرد:توجه به ارزشهای والای اسلام، حمایت از مردم محروم و مستضعف تحت عنوان ایجاد نهادهای حمایتی واگذاری امور مردم به دست مردم با برگزاری انتخابات متعدد از مهمترین دستاورده های انقلاب است.

لاتنمکمنتالبیسی

این فرهنگی اضافه کرد:روز22بهمن تجلی روحیه حماسی و همدلی و همراهی آمار مردم است . انشالله در نظام انقلاب اسلامی و ایران با همراهی و همیاری آحاد ملت مردم در هدایت هوشمندانه ولایت فقیه روز به روز بر شکوفایی انقلاب اضافه خواهد شد.

 

عزیز راکبی زاده اصلاح طلب دیگر چرامی در این رابطه تصریح کرد: مردم سالاری، تقویت و حفظ ارزش ها ،توجه به صدای مردم و ارج نهادن به طبقه محروم از دیگر دستاوردهای انقلاب اسلامی است.

بلبلبلبلبلبلبلبل

این اصلاح طلب چرامی اضافه کرد:انقلاب اسلامی نیز در آینده به تمامی جهان صادر خواهد شد و تمامی مسلمانان و محرومان زیر سایه امام زمان(عج) و ولی امرمسلمین مقام معظم رهبری به یک اتخاد کلی دست خواهد یافت.

 

سلیمان کریمی نسب از اصلاح طلبان چرامی است که در این رابطی بیان می کند:انقلاب اسلامی، انقلابی است ک جهان را تحت سایه ی خود قرار داده و رهبری امام راحل باعث شد تا مردم ایران در مقابل تمام ظالمان و استکباران با عزمی راسخ گامی استوار و با افتخار بردارند.

ئتلبتابت

کریمی نسب ادامه داد: بی شک انقلاب اسلامی در میان تمام انقلاب های جهان دارای ویژگی های خاص و استواری است که انشالله چنین انقلابی با رهبری مقام معظم به انقلاب امام عصر متصل می شود.

 

اما ابراهیم جعفری نیز از دیگر اصولگرایان چرامی است که مصاحبه خود را با اشاره به پیامد های 22بهمن شروع می کند و می گوید:
پیام های راهپیمایی 22بهمن در داخل کشور وحدت ،همدلی و انسجام است که مردم غیور ایران اسلامی همچنان بر استمرارامام عزیز و مقام معظم رهبری تاکید دارند.

وی افزود: در خارج از کشور و در مقابله با دشمنان و استکبار کشورمان امروزه بعد از 38سال انقلاب اسلامی قوی تر از سال های گذشته شده و در مقابل با توطیه های دشمن خواهد ایستاد.

قفغعهخحمنتالب
جعفری گفت:در آینده انقلاب اسلامی نیز  روشن و امیدوارکننده برای دوستان نظام و تهدید کننده برای دشمنان خواهد بود.

 

حجت الاسلام فرهمند نیز در ادامه این گزارش بیان کرد: دستاورد انقلاب در سال ۵۷  استقرار حکومت اسلامی و زنده کردن باورهای مردم در موضوع استقلال فکری، اقتصادی ،سیاسی و عدم وابستگی به بلوک شرق و غرب عالم بوده است.

بلاتنتالبلات

وی گفت: درخواست ما از دولت فعل آن است که این استقلال و عدم وابستگی به غرب را به بهانه های عوام فریبانه  خدشه دار نکنند ودستاوردهای اقتصادی و فرهنگی وغیره زیر سوال نبرند.

 

صادق شیخی

انتهای پیام/ظ

نظر شما

https://telegram.me/akhbarchoram
http://www.chaharfasl.ir/
پایگاه خبری تحلیلی صبح زاگرس
شبکه اطلاع رسانی دانا