6. اسفند 1395 - 13:57
امام جمعه موقت چرام گفت: ملت شریف ایران با کسانی که در فتنه88به خیمه های سیدالشهدا هتک حرمت کردند و امنیت این ملت را به مخاطره انداختند،هرگز آشتی نخواهند کرد و هر مسئول کشوری که در زمینه فتنه نقش آفرینی کند را پس می زنند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی چرام، حجت الاسلام مجتبی فرهمند امام جمعه موقت چرام در نمازجمعه این هفته با اشاره به آیات قرآن کریم بیان کرد:دنیا سرایی است که فقط از راه و روش صحیح خودش می توان سالم ماند .

وی افزود:دلیل این مطلب روشن است چرا که مهمترین اسباب سلامت،کسب فضائل اخلاقی و ارزش های معنوی و همچنین عبادت پروردگار است.

فرهنمد اضافه کرد:این ارزش ها و فضائل را فقط می توان در همین دنیا کسب کرد و جهانی دیگر برای کسب این موارد وجود ندارد.

امام جمعه موقت چرام گفت:دنیا مملو از نعمت ها و مشکلات است و انسان ها نیز بوسیله همین دنیا مورد آزمایش قرار می گیرند.

وی در بخش دیگری از سخنانش اظهار کرد:به حمدالله مردم این مرزوبوم پس از گذشت38سال از عمر انقلاب اسلامی توانسته اند هم دشمنان قسم خورده و هم دشمنان دوران خود را به خوبی بشناسند.

فرهمند به اقدامات دشمنان انقلاب اسلامی اشاره کرد و گفت:از ابتدای شکل گیری انقلاب اسلامی جریان لیبرالیسم درصدد اختلاف افکنی میان مردم و مسئولین و انقلاب وهمچنین حذف ولایت فقیه هستند اما این اقدامات را از طریق نفوذ و شخصیت های کشوری دنبال می کنند.

امام جمعه موقت چرام تصریح کرد: در مدت اخیر طرح آشتی ملی حربه ای شد تا بسیاری از جریان نفوذی لیبرالیسم با سوءاستفاده از ماجرای پسابرجام در ارکان حکومت نفوذ کنند اما این ملت مومن از یک سوراخ دوبار گزیده نمی شوند.

وی افزود:مدعیان همین بحث آشتی ملی کسانی بودند که در جریان فتنه88تحریم های ظالمانه را به مشاور کنگره امریکا دادند و پایه و اساس تحریم ها را برچیدند.

فرهمند ادامه داد:چنین افرادی بدانند که ملت شریف ایران با کسانی که در فتنه88به خیمه های سیدالشهدا هتک حرمت کردند و امنیت این ملت را به مخاطره انداختند،هرگز آشتی نخواهند کرد و هر مسئول کشوری که در زمینه فتنه نقش آفرینی کند را پس می زنند.

امام جمعه موقت چرام در بخش پایانی سخنانش اظهار کرد:پاسداری از ارزش های اسلامی و دستاوردهای انقلاب و همچنین توجه جدی به نقش تربیتی معلمان از اهداف مسیر شهید رجایی است.

انتهای پیام/ک

نظر شما

https://telegram.me/akhbarchoram
http://www.chaharfasl.ir/
پایگاه خبری تحلیلی صبح زاگرس
شبکه اطلاع رسانی دانا