11. اسفند 1395 - 6:03
رئیس مرکز بررسی‌های دکترینال با اشاره به بیان گفته هایش به مسئولین کشوری اظهار کرد:بنده به مسئولان کشوری گفتم که مردم را از این قضایا آگاه می کنم تا تکلیفشان را با شما مشخص کنند که این قسط نیست .

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی چرام،  حسن عباسی در مسجد صاحب الزمان(عج) چرام طی سخنانی با عنوان" زندگی فاطمی(س) و تشیع علوی" و خطاب به مردم گفت:ای مردم راه دین اسلام قسط است و باید به هر شخص باتوجه به سهمش داده شود.

وی افزود:برخی اوقات قسط می تواند یک قدردانی ساده باشد که با انجام این کار سهم آن فرد داده می شود.

رئیس مرکز بررسی‌های دکترینال با اشاره به ایستادگی و حلال زادگی ما نسبت به سایر کشور ها  بیان کرد:یکی از دلایل ایستادگی مردم پس از38سال برای دفاع از انقلاب حلال زادگی ملت است چراکه باتوجه به آمار سازمان ملل یکی از مهمترین عوامل برتری ما نسبت به بقیه ملت هاست.

وی ادامه داد:اهداف انبیاء برپایی قسط در جامعه و گرفتن حق کسانی که به ناحق خورده است و همچنین گرفتن سمت و حقوق کسانی که حقی ندارند،همین قسط است.

این سخنران با اشاره به شهدای مدافع حرم اضافه کرد: بسیاری از این شهدا مشکلات زیادی داشتند اما بر اساس وظیفه ای که در خود احساس کردند،خون خود را برای اسلام و حریم اهل بیت(ع) فدا کردند.

عباسی افزود:حکم قرآن و اسلام قسط است و شاخص این مطلب ادای سهم هرکس به افراد است.

رئیس مرکز بررسی‌های دکترینال با اشاره به حقوق های نجومی گفت:کجای دنیا کسانی که با40هزارتومان زندگی می کنند و افرادی دیگر ماشین های یک میلیاردتومانی سوار می شوند،باهم مساوی اند؟آیا این قسط است؟

عباسی اضافه کرد:شهدای مدافع حرم ما برای برقراری امنیت کشور به شهادت رسیدند اما کسانی از همین امنیت 180میلیارد تومان را در بورس می بلعند.امنیتی که شهدا برقرار کردند،این افراد به نفع خود تمام می کنند که حرام آن هاست.

وی افزود: آیا چنین کسd دل در گرو استکبار جهانی دارد؟ما باید محیط را برای آن دسته از افرادی که افزون بر سهمشان برمی دارند،ناامن کرد که این حکم اسلام است.

رئیس مرکز بررسی‌های دکترینال افزود:تروریست اقتصادی که در کشور رسوخ کرده و رانت خود را مبنا برای ارتقا ثروتش می دهد،دغدغه اش حل درد مردم نیست بلکه به دنبال پرکردن جیب خودش است.

عباسی با اشاره به بیان گفته هایش به مسئولین کشوری اظهار کرد:بنده به مسئولان کشوری گفتم که مردم را از این قضایا آگاه می کنم تا تکلیفشان را با شما مشخص کنند که این قسط نیست .

وی تصریح کرد:اگر آمریکا استکبار و ام الفساد جهان است، پس چرا برخی از فرزندان فلان مسئول دستگاه فلان در آمریکا مشغول است؟

عباسی ادامه داد:شنیدم که می گویند چنین افرادی برای تحصیل در آمریکا هستند اما دروغ می گویی چراکه آبی برایمان از این افراد گرم نشده است.

رئیس مرکز بررسی‌های دکترینال افزود: اگر موشکی ساخته شده یا انرژی هسته ای به جایی رسید،کار افرادی نبود که در شرق و غرب تحصیل کرده بودند؛حرام است مسئولی که فرزندش در آمریکا و انگلیس زندگی می کند و این مسئول به اسم مبارزه با آمریکا در کشور مسئولیت می گیرد.

وی در بخش پایانی سخنانش گفت:یک سری گفتگوها یا جلساتی صورت می گیرد تا افراد جابجا شوند اما درد مردم ارتباطی به این جابجایی ها و جناح ها ندارد و برخی افراد بدانند که اگر مقابل دین ما بایستند،ما در مقابل دنیای آن ها می ایستیم.

 

انتهای پیام/4120

نظر شما

http://Sapp.ir/akhbarchoram
پایگاه خبری تحلیلی صبح زاگرس