5. فروردين 1396 - 14:38
محمدجان بزرگیان اصل که از خوانندگان لری کهگیلویه وبویراحمد است برای شورای روستای شیخ حسین چرام ثبت نام کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرستان چرام، محمدجان بزرگیان اصل  که از خوانندگان لری کهگیلویه وبویراحمد است برای شورای روستای شیخ حسین چرام ثبت نام کرد.

 

محمد جان بزرگیان اصل ساکن روستای شیخ حسین و از خوانندگان معروف محلی استان  صبح امروز با حضور در فرمانداری چرام کاندیدای شورای روستای شیخ حسین شد.

 

این خواننده ی67ساله در گفت وگوی اختصاصی با خبرنگار این پایگاه خبری و در محل فرمانداری چرام گفت:به یاری و مدد خداوند متعال برای ثبت نام شورای روستای شیخ حسین چرام در این مکان حضور به عمل رسانده ایم.

یبلاتن

وی افزود:تا جایی که توان داشته باشیم برای روستای خود فعالیت می کنیم چراکه همین وظیفه ی هر شهروند روستاهاست.

 

بزرگیان اصل با اشاره به مهمترین مشکل این روستا اظهار کرد:مشکل روستای شیخ حسین در حال حاضر آب آشامیدنی است.

 

این خواننده ی لری ادامه داد:آب آشامیدنی این روستا چه در فصل تابستان و چه در زمستان دارای گل ولای می باشد و  باید چنین آبی را ابتدا جوشانده وسپس مصرف شود.

 

وی در پاسخ به سوال خبرنگار پایگاه خبری چرام مبنی بر اینکه دلیل ورود خود به شورای روستا چیست،گفت:در کل وظیفه ی هر فرد مسلمان و شیعه است که توانایی برای خدمت داشته باشد و در این صحنه ها حضور پیدا کند.

 

بزرگیان افزود:یکی دیگر از وظایف افرادی که تمایل به کاندیداتوری شورای شهر یا روستا دارند این است که زبانی بسیار خوب برای حل وفصل مشکلات روستایی یا شهری داشته باشد.

 

گفتنی است که روستای شیخ حسین یکی از نزدیکترین روستاهای شهرستان چرام به مرکز این شهر است.

 

انتهای پیام/ج

نظر شما

http://Sapp.ir/akhbarchoram
پایگاه خبری تحلیلی صبح زاگرس