25. فروردين 1396 - 21:09
امام جمعه موقت چرام گفت: از زحمات شهردار چرام طی این چند سال تقدیر می كنیم ولی به نصب تندیس بهمن بیگی در چرام اعتراض و انتقاد داریم و اگر نصب گردد،موضع خواهیم گرفت.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی چرامحجت الاسلام مجتبی فرهمند امام جمعه موقت چرام در جلسه هفتگی حدیث کساء هیئت محبین الحسین(ع)مسجد صاحب الزمان(عج) در چرام  بیان کرد: در مسائل دنیوی به پایین دست خود نگاه كنید و در مسائل مادی مانند اموال دنیایی غبطه نخورید و به مردم فقیرتر از خود نگاه كنید.

 

وی افزود:پیغمبر در سومین توصیه اش به ابوذر فرمودند که صله رحم را ترك مكن حتی اگر تو مقصر نباشی ودر میدان حق و باطل سمت حق را بگیریدهمانند کسی که  اگر با گفتن راست بخشی از فرصتهای دنیوی را از دست می دهید.

 

٢)حجت الاسلام فرهمند  گفت همیشه حق را بر زبان بیاورید و صله رحم  کهعمر را زیاد می كند و گرفتاریها را برطرف می كند، را انجام دهید.

 

امام جمعه موقت چرام در جلسه هفتگی حدیث كسا با اشاره به شهرداری چرام اظهار کرد: از زحمات شهردار چرام طی این چند سال تقدیر می كنیم ولی به نصب تندیس بهمن بیگی در چرام اعتراض و انتقاد داریم و اگر نصب گردد،موضع خواهیم گرفت.

 

وی افزود:ما الگوهای بسیار بزرگتری از بهمن بیگی داریم وعلاوه بر شهدای بزرگواری كه در شهرستان چرام داریم ،اولین معلم استان هم از شهرستان ما بوده است و به جای تندیس بهمن بیگی از این الگوها می توان استفاده کرد.

 

حجت الاسلام فرهمند: در بحث انتخابات به شاخصه های رهبری توجه كنند و اصولگرا و اصلاح طلب برای ما برای ما شاخص نیست.

 

امام جمعه موقت چرام با اشاره به بیانات رهبری، گفت: با وجود مدیریت انقلابی در عرصه های مختلف نظام هیچ مشكل لاینحلی در كشور نداریم.

 

حجت الاسلام فرهمند: مدیر انقلابی ظرفیتهای داخل نظام را فعال می كند و چشم آن به دست بیگانگان و دشمنان خارجی نظام نیست.

 

وی در پایان سخنانش بیان کرد:دولتی که راه حل مشکلات مردم رو در دست اجنبی و بیگانه ببیند نمیتواند انقلابی باشد وانقلابی عمل کند ومردم همچین دولتی رو نمیخواهند و فریب حیله های قبل رو نخواهند خورد.دوران فریب دادن مردم باوعده حل مشکلات در صد روز تمام شده است و مردم مدیر دروغگو نمیخواهند.

 

به مرجع ترین کانال تلگرامی چرام بپیوندید:

https://telegram.me/akhbarchoram

 

انتهای پیام/ح

نظر شما

https://telegram.me/akhbarchoram
http://www.chaharfasl.ir/
پایگاه خبری تحلیلی صبح زاگرس
شبکه اطلاع رسانی دانا