5. ارديبهشت 1396 - 12:10
جشن بعثت چرامی ها در پارک جلوی فرمانداری برگزار شد که رنگ وبوی سیاسی گرفت.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی چرام، سعید خردمند مدیر اداره ارشاد اسلامی چرام در جشن بعثت پیامبر اکرم(ص)چرام با اشاره به کنسرت اخیری که در یکی از شهرستان هی استان برگزار شد،بیان کرد:سایت ها و اصحاب رسانه دوربین های خود بر روی ناموس مردم زوم نکنند.

 

وی افزود:برخی بیان می کنند که برگزاری کنسرت عین بداخلاقی است و اسلام را در خطر می دانند ولی اسلام با چنین کارایی به خطر نمی افتد.

 

مدیر ارشاد اسلامی چرام در ادامه گفت:اگر این افراد به دنبال اسلام حقیقی و واقعی هستند رسانه یا سایتی راکه چنین مطلبی را نشر داده است را بازخواست کنید.

 

خردمند با اشاره به دولت قبل اظهار کرد:شما نگاه کنید که برگزاری کنسرت ها در دولت قبل چگونه بوده و در دولت فعلی چطور.

 

وی افزود:کنسرت ها برای برگزاری از نهادهای امنیتی و اداره ارشاد اسلامی مجوز گرفته و سپس برگزار می شود.حال در جمعیتی سه یا چهار هزار نفری امکان دارد که خواهری یا مادری از مادران خودمان به سحو چادرش پایین بیافتد.

 

وی اضافه کرد: اما این مسئله دلیل بر زیر سوال بردن دولت نشده و باعث شد که برخی از آب گلالود ماهی بگیرند و دولت را تخریب کنند.

 

خردمند اظهار کرد:تقاضا می کنیم از عزیزانی که با برگزاری کنسرت ها مخالفت می کنند بدانند که مردم و جامعه نیاز به شادی دارد و مطمئن باشید با برگزاری این کنسرت ها اسلام به خطر نمی افتد.

 

وی برای دوباره با اشاره به دولت قبلی بیان کرد:در دولت قبلی که هاله ای از نور را مشاهده می کردند و سرمایه ی دولت و کشور را به تاراج می بردند،آیا آن زمان اسلام در خطر نبود؟آیا از خانواده معظم شهدا خجالت نمی کشیدند؟

 

این مسئول ادامه داد:حال برخی دوستان از تریبون های مختلف برای برگزاری یک کنسرت بیان می کنند که فلان اداره یا مسئول باید خجالت بکشد.

 

این اظهارات درحالی بود که پس از آن مجری برنامه که مشاور فرهنگی فرماندار چرام است،از دولت فعلی با جملاتی همچون نیمه ی پر لیوان را برخی ببینند یا یک طرفه قضاوت نکنید،حمایت کرد.

 

گفتنی است که در میان جمعیت گفته هایی مانند اینجا جای این حرفا نیست یا این جشن است یا جلسه سیاسی؟به گوش می خورد.

 

لازم ذکر است فایل صوتی تمام مطالب نشر داه شده مجود بوده و در صورت لازم نشر داده می شود.

 

انتهای پیام/ک

دیدگاه‌ها

سلام اقای خردمند شما که سنگ خانواده شهدا را به سینه میزنید سال روز تاسیس بنیاد شهید و مستضعفان که در برج 12 سال قبل یک همایش پیاده روی برگزار شد شما و اینهایی که دارین میگین از خانواده شهدا خجالت بکشید کجا بودید که شرمنده خانواده شهدا نشید حتی یک نفر از فرمانداری توی این همایش شرکت نکرد و فقط یک نفر شرکت کرد که خانه اش در آن نزدیکی بود و بعداز چندتا عکس فورا صحنه را ترک کردو در ابتدای مسیر جیم زد . چرا آقای فرماندار میتونه توی کنسرت شرکت کنه ولی توی همایش پیاده روی که به نام شهدا بود نمیتونه شرکت کنه حالا کی باید از شهدا و خانواده اونا خجالت بکشه . برادر من بنده خود اصلاحاتی هستم زمانی که من و خانواده ام اصلاحاتی بودیم خیلی ها در قنداق بودند و الان دارن از اصلاحات دم میزنند . اصلاحات بر پایه اصول بوجود آمده و متاسفانه الان هرکسی میاد و دم از اصلاحات میزنه .
چرام با داشتن چنین مسئولانی به هیچ جایی نمی رسه

نظر شما

https://telegram.me/akhbarchoram
http://www.chaharfasl.ir/
دوره آموزش مجازی شهید آوینی
پایگاه خبری تحلیلی صبح زاگرس
شبکه اطلاع رسانی دانا
حرف تو