1. خرداد 1396 - 9:39
پنجمین دوره انتخابات شورای اسلامی شهر و روستا شهر چرام در استان کهگیلویه و بویراحمد به گونه ای برگزار شد که پس برگزاری انتخابات اعتراضاتی را به همراه داشت که این مشکل تقریبا بصورت کامل حل شده است.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی چرام، پنجمین دوره انتخابات شورای اسلامی شهر و روستا شهر چرام در استان کهگیلویه و بویراحمد به گونه ای برگزار شد که پس برگزاری انتخابات اعتراضاتی را به همراه داشت که این مشکل تقریبا بصورت کامل حل شده است.

 

هنوز مدت کمی از انتخابات پنجمین دوره انتخابات شورای اسلامی شهر و روستا در چرام نگذشته بود که اسمامی منتخب شورای شهر چرام که غیر رسمی تلقی می شد،بیرون آمد.

 

در این میان نامی از شورای شهر سابق در لیست نشر داده شده نبود و پنج نفر کاندیدای شورای شهر جدید بوده که پس از چند ساعت اسم یکی از شورای شهر سابق به عنوان نفر پنجم به میان آمد.

 

این کار باعث اعتراضات فراوانی از سوی طرفداران کاندیدای شورای شهر چرام شد که این اعتراضات تا جایی بود که میان مردم اتهاماتی به افراد حقوقی و حقیقی و همچنین  برخی مسئولان زده می شد.

 

در جلوی فرمانداری چرام همانگونه که در تصویر مشاده می کنید،اعتراضاتی رخ داده شد اما با پیگیری مسئولان و بازخوانی صندوق های اخذ رای این مشکل تا حدودی حل شده و درحال پیگیری است.

uugffff

هنوز حرف ها و گفت وگوهای زیادی بین مردم بود که ابراهیم فتاح پور فرماندار چرام عصر یکشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار کرد: کرم الله سعیدی ده شیخ با چهار هزارو ۸۶، محمد تقی امیری با ۲ هزارو ۸۵۷ ، محمد مراد پور با ۲ هزار و ۸۳۸، عطاالله حدادی با ۲ هزارو ۵۹۸ و اسماعیل رحمانی با ۲ هزارو ۵۳۲ رای به عنوان اعضای اصلی و ابوالفتح بشارت با ۲ هزار و ۵۲۰ رای و حمید رضا جمالی با ۲ هزارو ۴۱۰ رای به عنوان اعضای علی البدل شورای این شهر انتخاب شدند.

 

اما عضو شورای سابق که  در گفت وگو با خبرنگار پایگاه خبری چرام اظهار کرد که در جلسه ای که با شورای تامین عصر دیروز داشتیم  بنده به عنوان منتخب مردم معرفی شدم.

 

با این اوصاف هم اکنون چرام در آرامش کامل است و مسئولان نیز پیگیر مطالبات کاندیدا و اعتراضات آن ها هستند و امیدواریم که مسئولان چنین حرف ها و سخنان میان مردم را خاتمه دهند.

 

به مرجع ترین کانال تلگرامی چرام بپیوندید:

https://telegram.me/akhbarchoram

انتهای پیام/ض

نظر شما

http://Sapp.ir/akhbarchoram
پایگاه خبری تحلیلی صبح زاگرس