3. خرداد 1396 - 20:56
یک سایت محلی با انتشار خبری از ورود حسین فریدون برادر حسن روحانی رئیس جمهور کشور صبح امروز به یاسوج مرکز کهگیلویه و بویراحمد خبر داده است.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی چرام به نقل از صبح زاگرس به نقل از یک سایت محلی حسین فریدون بردار حسن روحانی رئیس جمهور کشور صبح امروز وارد یاسوج شده است .

این سایت خبری به نقل از منبع موثق نوشته است  برنامه بعدی حسین فریدون بعد از انجام امورات خود در یاسوج مرکز کهگیلویه وبویراحمد، استان اصفهان است .

فریدون، برادر و دستیار ویژه حسن روحانی رئیس‌جمهور است.

سید محمد موحد پور مدیرکل دفتر استاندار کهگیلویه و بویراحمد در گفت و گو با یکی از رسانه های محلی گفت: سفر حسین فریدون برادر حجت‎الاسلام حسن روحانی رئیس جمهور به این استان از اساس کذب است.

اما آنچه از شواهد پیداست حسین فریدون برادر حسن روحانی رئیس جمهور کشورمان صبح امروز سرزده وارد فرودگاه یاسوج شد و در سکوت رسانه ای مورد استقبال جمعی از شخصیت های اداری قرار گرفت.

هنوز پیرامون هدف این سفر از طرف مسئولان هیچگونه اطلاع رسانی نشده است ولی آنگونه که شاهدان عینی نقل می کنند وی به همراه خانواده بوده که بلافاصله یکی از مدیران دولتی کیف و وسایل وی را تحویل گرفته و سوار بر یک دستگاه خودرو به مکان نامعلومی رفته اند.

انتهای پیام/200

 

 

به کانال اخبار کهگیلویه و بویراحمد بپیوندید
https://goo.gl/g7ObHn

نظر شما

http://Sapp.ir/akhbarchoram
پایگاه خبری تحلیلی صبح زاگرس