4. خرداد 1396 - 10:28
پس از بازشماری مجدد بعضی از صندوق های آرا شورای شهر چرام ,ابوالفتح بشارت عضو اصلی شورای شهر چرام شد.

 به گزارش پایگاه خبری تحلیلی چرام،پس از بازشماری مجدد بعضی از صندوق های آرا شورای شهر چرام ,ابوالفتح بشارت عضو اصلی شورای شهر چرام شد.

 

انتخابات شورای شهر چرام در استان و چرام دارای حواشی خاص بوده وتعدادی از کاندیداها به روند موجود و نتایج آن اعتراض داشتند .

 

اما اعلام نتایج اولیه در چرام در شب رای گیری حاکی از شکست کامل سه عضو شورای شهر فعلی داشت و راهیابی اعضا جدید به شورا و یکی  از این اعضا پدیده انتخابات چرام یعنی ابوالفتح بشارت بود.

 

این پایان ماجرا نبود و پس علی البدل بودن بشارت هواداران بشارت به صورت خودجودش جلوی فرمانداری چرام تجمع نمودند و نسبت به نتیجه اعلام شده و تغییر اعضا اعتراض داشتند.

 

خبرنگاران چرام نیز به رغم وجود حواشی فراوان جلوی فرمانداری و برای کمک به ایجاد آرامش شهر، از درج اخبار حاشیه ای خودداری کردند و این امر موجب شد تا روند به صورت قانونی پیگیری شود.

 

هوادران پرشور بشارت و پدیده انتخابات پس از چند روز بلاتکلیفی و نگرانی دیشب بعداز اعلان نتیجه و قبولی این فرد به جشن و شادی پرداختند.

http://choram.ir

احتمال دارد با حضور بشارت در شورای شهر بسیاری از معادلات برای انتخاب شهردار جدید به هم بخورد و باید منتظر شد که اولین اقدام جدی این شورا یعنی انتخاب شهردار به کجا می رسد.

 

امیدواریم اعضا جدید شورای شهر چرام به وعده های خود در سخنرانی ها و جلسات جامعه عمل بپوشند و شاهد چرامی آباد باشیم.

 

 

به کانال اخبار کهگیلویه و بویراحمد بپیوندید

https://goo.gl/g7ObHn

 

انتهای پیام/گ

دیدگاه‌ها

قبول شدن شما را در پنجمین انتخابات شورای شهرچرام تبریک عرض میکنم وامیدوارم در تمامی مراحل زندگییتان موفق و سربلند باشید .

نظر شما

http://Sapp.ir/akhbarchoram
پایگاه خبری تحلیلی صبح زاگرس