4. خرداد 1396 - 17:02
سفرحسین فریدون برادر رئیس جمهور در حالی روز گذشته به یاسوج مرکز کهگیلویه و بویراحمد در حالی در بایکوت خبری انجام شد که برخی مسئولان استانداری که خود به استقبال فریدون رفته اند حضور وی در یاسوج را تکذیب کرده اند و مردم این استان اینک خواستار توضیح برای این رفتارهای دو گانه مسئولان هستند.

 به گزارش پایگاه خبری تحلیلی چرام، ،سفر غیرمنتظره و محرمانه حسین فریدون برادر حسن روحانی در فضای پسا انتخابات به یاسوج در حالی به وقوع پیوست و هواپیمای حاول وی در فرودگاه یاسوج برزمین نشست که برخی مسئولان کهگیلویه و بویراحمد نیز از وی استقبال کرده اند.

طبق گفته برخی از شاهدان پرواز روز گذشته سوم خرداد 96 تهران به یاسوج در حالی حسین فریدون  را در فرودگاه یاسوج بر زمین نشاند که به گفته این مسافران حتی آنان تا هنگام فرود این هواپیما در پایتخت طبیعت از حضور وی در این پرواز آگاه نبودند.

از طرفی دیگر نحوه مواجهه مسئولان استانی با انتشار اخبار مرتبط به این سفر، بویژه سراسیمگی  یک مدیرکل استانداری در تکذیب این خبر با وجود اینکه طبق شواهد خود وی همراه یک نفر از مدیران دستگاههای اجرایی از فریدون استقبال کرده است و این موضوع موجب بهت و حیرت و البته ابهامات فراوانی پیرامون این سفر محرمانه شده که ابهام زدایی از این سفربه یک مطالبه عمومی مبدل شده است.

سوالی که پیش آمده این است که چرا این سفر، در سکوت خبری بوده و مردم نامحرم از این گونه سفرها هستند.

از طرفی دیگر ،مردم استان کهگیلویه وبویراحمد نیز مطالباتی از مسئولان دارند و با توجه به اینکه حسین فریدون در منصب رئیس دفتر و مشاور رئیس جمهور حضور دارد، چرا این سفر دور از چشم مردم و به گونه ای محرمانه و امنیتی انجام گرفته است.

از سوی دیگر محل پذیرایی از این شخصیت در یکی از تفرجگاهای این استان و در 35 کیلومتری مرکز استان و در فضای امنیتی و بسته با حضور برخی از چهره ها برگزار شد که هیچگونه نقشی در فضای سیاسی ندارند و شاید همین سئوال ها و سئوال های دیگر باعث شده  که مسئولین باید جوابگوی آن باشند.

 اما آن چیزی که برای مردم استان کهگیلویه و بویراحمد همچنان به عنوان یک سئوال لاینحل بااقی مانده این است که چرا مردم اینگونه سفرها مخفیانه انجام می شود، مگر مردم حق مطالبه گری خود از مسئولان در پایین تر رده ها را هم ندارند،چرا دولتی که در شعارهایش بیان کرده که عمل به وعده ها یکی از ارکان دولتش خواهد بود با اینگونه سفرهای محرمانه مردم را بدبین کرده است.

از طرفی این موضوعات نشان می دهد که اخلاق و رفتار سیاسی برخی مدیران این استان در بی صداقتی با مردم و محرمانه بودن این قبیل سفرها ابهامات زیادی را ایجاد خواهد کرد که به جهت فضای رسانه ای و مطالبات افکار عمومی باید ابهام زدایی شود که اولا چرا مردم را نامحرم تلقی کرده اند و ثانیا فلسفه این سفر محرمانه با حاشیه های فراوان چه بوده است؟

انتهای پیام/ر/200/منبع: صبح زاگرس

 

 

به کانال اخبار کهگیلویه و بویراحمد بپیوندید

https://goo.gl/g7ObHn

 

 

نظر شما

http://Sapp.ir/akhbarchoram
پایگاه خبری تحلیلی صبح زاگرس