5. خرداد 1396 - 13:22
امام جمعه موقت چرام گفت:مسئولین ما باید مواظب باشند که خرید سلاح توسط عربستان در منطقه و بیان برجام های2و3توسط گروه1+5 که موجبات تحریم های موشکی ماست را در پی دارد که این بالاترین زنگ خطراست که باید با هوشیاری و بصیرت این فتنه را خنثی کنند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرستان چرام،حجت الاسلام مجتبی فرهمند ظهر امروز در نماز سیاسی عبادی این هفته شهر چرام بیان کرد:خداوند در این ماه برای بندگانش بالاترین مدال افتخار را برای یک انسان مسلمان درنظر گرفته و اگر کسی نتواند به این دعوت الهی پاسخ دهد،از بیچاره ترین افراد است.

 

وی در ادامه خطبه اول افزود:بیچاره ترین افراد کسانی هستند که در این ماه پربرکت و عظیم از معرفت خداوند محروم باشد.

 

فرهمند در ادامه سخنانش در خطبه دوم اظهار کرد:در هفته ای که گذشت ملت ایران اتفاق بزرگی را پشت سر گذاشتند و آن حماسه ی 40میلیونی ملت پای صندوق های رای بود.

 

امام جمعه موقت چرام در ادامه تصریح کرد:انتخاباتی که با همه فراز و نشیبی که گاها برای برخی افراد تلخ است،اما در نتیجه کار ملت  ایران از بابت حضور 40میلیونی جواب گزافه گویی ها و اراجیف نظام سلطه را دادند.

 

وی با اشاره به پیام های انتخابات به دشمنان گفت:وعده هایی که در مناظره ها و صحبت های قبل از انتخابات داده شد،باید عملیاتی شود چراکه محقق نشدن این وعده پای نظام اسلامی نوشته می شود.

 

فرهمند ادامه داد:مردم کشور منتظر رفع معضل بیکاری و رکود و همچنین گشایش های اقتصادی هستند که در وعده ها داده شده است.

 

خطیب نمازجمعه این هفته چرام در خطاب به رئیس جمهور منتخب گفت:ادبیات شما در کنفرانس خبری پس ازانتخابات در شان و منزلت ملت شریف ایران و جایگاه شما نبود که جمیعت16میلیونی که به شمار رای نداده اند را افراطی و تخریب گر بخوانید.

 

وی افزود:شما را رجوع به انتخابات سال88 و فتنه پس از انتخابات می دهم که با یک توهم تقلب چه اتفاقی در کشور افتاد.

 

فرهمند در ادامه تصریح کرد:عده ای 8ماه نظام را تا پرتگاه بردند و امنیت و آرامش کشور را به مخاطره انداختند اما شما در تمامی جلسات از چه قبل و بعد از انتخابات از آن ها و سران فتنه حمایت کردید.

 

وی افزود:شما کسانی را که برخلاف قانون شعار مرگ بر اصل ولایت فقیه سر دادند و به بهانه انتخابات اصل نظام را نشانه گرفتند را برادر خواندید و اما شما16میلیون را که در راستای قانون به انتخاب خود رای دادند و خللی برای آرامش و امنیت کشور وارد نکردند را تخریب گر و افراطی خواندید.

 

فرهمند اضافه کرد:در کنفرانس های خبری و متینگ های انتخاباتی و همچنین در ستادهای شما مدافعین حرم،نهادهای امنیتی و انقلابی هجمه وارد شد که این ها نشانه ی خوبی نیست.

 

وی افزود:دفاع از عربستان و تبری جستن از شعار مرگ بر اسرائیل بر روی موشک ها نشانه خوبی برای یک مدیر جمهوری اسلامی نیست و باید بیشتر مواظب باشید.

 

فرهمند در بخش پایانی سخنانش با اشاره سفر رئیس جمهور آمریکا به عربستان گفت:مسئولین ما باید مواظب باشند که خرید سلاح توسط عربستان در منطقه و بیان برجام های2و3توسط گروه1+5 که موجبات تحریم های موشکی ماست را در پی دارد که این بالاترین زنگ خطراست که باید با هوشیاری و بصیرت این فتنه را خنثی کنند.

 

انتهای پیام/ح

به کانال اخبار کهگیلویه و بویراحمد بپیوندید:

https://goo.gl/g7ObHn

 

دیدگاه‌ها

آقای فرهمند کی از فتنه حمایت کرده کدوم فتنه چرا الکی داری حرف بیخود میزنی

نظر شما

https://telegram.me/akhbarchoram
http://www.chaharfasl.ir/
شبکه اطلاع رسانی دانا
پایگاه خبری تحلیلی صبح زاگرس