17. تير 1396 - 16:13
بخشدار چرام گفت: این را باید بدانیم که با تعامل در زندگی روزمره با همسایگان موفق می شویم و هرگز با تندخویی و ناسازگاری مشکلی حل نخواهد شد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی چرام ، الیاس افسردیر در نشست مسئولان چرام با دهیاران این شهرستان بیان کرد: آنچه در توان ما بود برای دهیاران و شهردار محترم به مناسبت هفته‌ی دهیاران و شهرداران انجام دادیم.

 

 

وی با اشاره به هفته عفاف وحجاب گفت: یکی از دغدغه های مقام معظم رهبری و همچنین استکبار جهانی برای ضربه زدن به جامعه اسلامی ما همین امر عفاف و حجاب است.
 

 

 

این مسئول اضافه کرد: انتظار می رود دهیاران به عنوان سفیران فرهنگی و رابطین میان دولت و مردم به این امر توجه ویژه داشته باشند.
 

 

افسردیر گفت: روز گفتگو و تعامل با دنیا را داریم که باید مورد توجه همه ما باشد و مهم نیست که چه کسی آن را گفته است.
 

 

بخشدار چرام در ادامه تصریح کرد: این را باید بدانیم که با تعامل در زندگی روزمره با همسایگان موفق می شویم و هرگز با تندخویی و ناسازگاری مشکلی حل نخواهد شد.
 

 

این مسئول ادامه داد:امیدوارم که در دنیای امروز این مطلب را پذیرفتند که گفتگو و تعامل جای جنگ را خواهند گرفت و می‌دانیم در کنار همدیگر زندگی مسالمت آمیزی داشته باشیم.
 

 

بخشدار چرام گفت: اعتقاد دارند که در ابتدای انقلاب اسلامی جهاد عنوان یک نهاد به دستور رهبر انقلاب صورت گرفت و جهادگران در دفاع مقدس بدون هیچگونه حقوق و مزایای در مقابل دشمن ایستادند.
 

 

وی افزود: الان نیز دهیاران عزیز همان تلاش‌ها را با شکل و شمایل جدید انجام می دهند و اعتقاد دارم که دهیاران سنگرسازان بی سنگر هستند.
 

 

افسردیر افزود :در روستاها همانگونه که دهیاران بیان می‌کنند خدمات خوبی صورت گرفته است.

 

 

انتهای پیام/گ

نظر شما

https://telegram.me/akhbarchoram
http://www.chaharfasl.ir/
پایگاه خبری تحلیلی صبح زاگرس
شبکه اطلاع رسانی دانا