20. تير 1396 - 17:39
سرپرست فرمانداری شهرستان چرام گفت: ۱۰۵ میلیارد و ۶۱۳ میلیون ریال اعتبار از محل اعتبارات استانی و سه درصد نفت در ۲۶ فصل توزیع شد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی چرام ، جلسه کمیته برنامه‌ریزی شهرستان چرام با حضور سرپرست فرمانداری،مدیران کل،نماینده سازمان برنامه و بودجه استان و   اعضای شورای اداری این شهرستان در محل فرمانداری برگزار شد.

 

در نشست کمیته برنامه ریزی شهرستان چرام  اعتبارات تملک دارایی های استانی و سهمیه ۳درصد نفت و گاز بین دستگاه‌های اجرایی توزیع شد.

 

سرپرست فرمانداری شهرستان چرام در این خصوص  اظهار داشت: ۱۰۵ میلیارد و ۶۱۳ میلیون ریال اعتبار از محل اعتبارات استانی و سه درصد نفت در ۲۶ فصل توزیع شد.

 

 

وی تصریح کرد: از این مبلغ ۵۸ میلیارد و ۳۵۸ میلیون ریال از محل اعتبارات استانی و ۴۷ میلیارد و ۲۵۵ میلیون ریال از اعتبارات نفت بوده است.

 

 

پاداش با بیان اینکه اعتبارات تملک دارایی‌های سرمایه‌ای بر اساس شاخص‌های تعریف شده در سازمان برنامه و بودجه توزیع می شود افزود: : اولویت ما در بخش های حمل و نقل ،کشاورزی و آب شرب  بوده است.

 

 وی افزود : بالغ بر ۲۱ میلیارد ریال در فصل حمل و نقل ، قریب به ۱۲ میلیارد ریال در فصل منابع آب ، قریب به ۲۱ میلیارد ریال در فصل توسعه خدمات شهری ، روستایی و عشایری ،  قریب به ۱۲ میلیارد ریال از این اعتبارات در فصل آب و فاضلاب و ۷میلیارد ریال در فصل کشاورزی توزیع شد.

 

 

سرپرست فرمانداری چرام با اشاره به عملکرد دستگاه‌های شهرستان در جذب اسناد خزانه اعتبارات سال گذشته، یادآور شد: بسیاری از دستگاه‌های در این زمینه خوب عمل نکردند.

 

انتهای پیام/ک

نظر شما

https://telegram.me/akhbarchoram
http://www.chaharfasl.ir/
پایگاه خبری تحلیلی صبح زاگرس
شبکه اطلاع رسانی دانا