20. تير 1396 - 20:01
پایگاه اطلاع رسانی چرام نیز بر اساس وظیفه خود گزارشی در ایام عید تحت عنوان پروژه های نیمه کاره رها شده ی شهرستان چرام نشر داد که این گزارش به گوش کارشناس مدیریت وبرنامه ریزی استان کهگیلویه و بویراحمد رسید.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی چرام ، مدتی پیش گزارشی تحت عنوان پروژه های نیمه کاره شهرستان چرام در همین پایگاه خبری نشر داده شد.

 

هدف نشر این گزارش بررسی و پیگیری هایی از سوی مسئولان و همچنین گوشزد به کسانی که کار خود را درست انجام نداده  یا با سرعت کافی انجام نداده است.

 

پایگاه اطلاع رسانی چرام نیز بر اساس وظیفه خود گزارشی در ایام عید تحت عنوان پروژه های نیمه کاره رها شده ی شهرستان چرام نشر داد که این گزارش به گوش کارشناسان استانداری کهگیلویه و بویراحمد رسید.

 

امروز کارشن مدیریت وبرنامه ریزی استان در فرمانداری شهرستان چرام حضور به عمل آوردند که از از پروژه‌های نیمه کاره شهرستان چرام بازدید کرده و میزان تخصیص اعتبار آنها را مشخص کنند.

 

مهدی بلادی کارشناس مدیریت وبرنامه ریزی استان کهگیلویه و بویراحمد در گفت گو با پایگاه اطلاع رسانی چرام گفت: ما پروژه هایی را که در این مدت از آن غافل شده ایم، دوباره نیز  بررسی و بازدید خواهیم کرد.

 

وی با اشاره به پروژه های نیمه کاره چرام بیان کرد: در جلسه کمیته برنامه‌ریزی شهرستان چرام پس از جمع‌بندی و مشخصات میزان تخصیص اعتبار لازم برای این پروژه ها را مشخص خواهیم کرد.

 

این کارشناس گفت:بازدید از پروژه های بهداشتی، ورزشی،اداری و برخی پروژه‌های دیگر را داریم که تا پایان امسال به بهره برداری خواهد رسید.

 

مخاطبین عزیز می توانند خبر اصلی منتشر شده از این پایگاه خبری را در لینک زیر مشاهده کنید:

گزارش پروژه های نیمه کاره چرام

 

تصاویر:

نظر شما

https://telegram.me/akhbarchoram
http://www.chaharfasl.ir/
پایگاه خبری تحلیلی صبح زاگرس
شبکه اطلاع رسانی دانا