22. تير 1396 - 12:40
،قریب به یک ماه است که معاونت پرورشی آموزش و پرورش چرام بدون مسئول است و طی حکمی مسئول سابق آن عزل شده و پس از مدتی مسئولیت دفتر امام جمعه شهر چرام به وی رسید.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی چرام ،قریب به یک ماه است که معاونت پرورشی آموزش و پرورش چرام بدون مسئول است و طی حکمی مسئول سابق آن عزل شده و پس از مدتی مسئولیت دفتر امام جمعه شهر چرام به وی رسید.

 

 اما در این مدت آموزش و پرورش چرام همچنان بدون معاونت پرورشی به سر می‌برد و اگر شما نیز به آموزش و پرورش چرام وارد شوید متوجه این امر خواهید شد.

 

 

شایعه ای هم به گوش می رسد که انتخاب این مسئول باید از لحاظ جناح بندی سیاسی باشد که با توجه به شنیده ها منتظر فردی مناسب جناح همسو هستند.

 

 

دانش آموزان چرامی در مقاطع مختلف و در بخش های متفاوت  خود را در استان و کشور نشان داده اند و نیازمند آموزش های بهتر به صورت روزانه هستند.

 

 

این امر نیز با وجود معاون پرورشی شایسته صورت می‌گیرد که حدود یک ماه است دانش‌آموزان از این نعمت بی‌بهره بوده اند.

 

 

کسانی نیز برای منصوب شدن در این سمت معرفی شدند اما به دلایل مختلفی نتوانستند سکان دار این مسئولیت باشند. از مسئولین امر می خواهیم با پیگیری و بررسی مشکلات فرهنگی دانش آموزان نخبه  در حوزه فرهنگ و پرورشی و قرآنی   برای بهتر پیش بردن هدف دانش آموزان چرام، این مسئولیت را هر چه سریعتر به فردی مناسب و شایسته دهند.

 

انتهای پیام/ح

نظر شما

https://telegram.me/akhbarchoram
http://www.chaharfasl.ir/
پایگاه خبری تحلیلی صبح زاگرس
شبکه اطلاع رسانی دانا