25. تير 1396 - 11:28
اردوی جهادی دانشگاه پیام نور چرام نیز با30جهادگر با هدف محرومیت زدایی و سازندگی به روستای موندان شهرستان چرام رفته تا رسالت خود را ابلاغ و تمام کنند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی چرام ،می‌توان در یک کلمه گفت که مهم‌ترین هدف برگزاری اردوهای جهادی، سازندگی است.

 

به عبارتی اولین هدف اردوی جهادی خود سازی است؛ همان‌طور که برترین جهاد‌ها جهاد اکبر در معرکه نفس است.

 

این گذر از خود و اجابت حق بزرگ‌ترین و مقدس‌ترین غنیمتی است که از این سفر برای آدمی می‌ماند.

در طی این سفر، تذکر و همیاری به یکدیگر در پیمودن پلکان رشد و کمک به سایرین برای ساختن فضای فرهنگی و مذهبی محیط نیز حاصل می‌آید.

 

در کنار این مزایا، رسالتی بر دوش جهادگران است و آن توسعه فرهنگ محرومیت زدایی در بین جوانان و ایجاد روحیه سازندگی و امید در مردم منطقه است.

 

 

یکی دیگر از اهداف جهادی نیز سازندگی عمرانی، فرهنگی، علمی و بهداشتی در منطقه است. در اردوی جهادی، دانشجویان با وضعیت زندگی یک منطقه محروم کشور در ابعاد مختلف فرهنگی، اعتقادی، معیشتی و بهداشتی وغیره آشنا شده و از طریق تلاش مخلصانه برای سازندگی در آن منطقه در آن ابعاد، می کوشند که خود را ساخته و رضوان الهی را کسب کنند.

 

 

در بین طرح های گرافیکی‌ای که در زمینه ی اردوهای جهادی می توان دید، یکی از طرح های خلاقانه و ابتکاری، طرحی است با موضوع و مفهوم “می سازیم تا ساخته می شویم“. این طرح به خوبی کار چند برگه توضیح را در مورد این حرکت‌های جهادی و اهداف آن خلاصه می‌کند.

 

 

 

اردوی جهادی دانشگاه پیام نور چرام نیز با30جهادگر بر همین منوال و با هدف محرومیت زدایی و سازندگی به روستای موندان شهرستان چرام رفته تا رسالت خود را ابلاغ و تمام کنند.

 

 

تصاویر:

دیدگاه‌ها

ان شاءالله موفق باشید بچه ها ولی اینا که هفت هشت نفرند،30نفر کجاست ؟
با سلام خدمت شما مخاطب عزیز.تصاویر گرفته شده از ابتدای مراسم افتتاحیه این گروه بوده و تصاویر تکمیلی در همین پایگاه خبری نشر داده میشه با تشکر فراوان از جزئی نگری شما

نظر شما

https://telegram.me/akhbarchoram
http://www.chaharfasl.ir/
پایگاه خبری تحلیلی صبح زاگرس
شبکه اطلاع رسانی دانا