25. تير 1396 - 18:35
مدیریت جهاد کشاورزی شهرستان چرام در سکوت کامل و بدون توجه به سایر فارغ التحصیلان رشته حقوق در چرام، با بکارگیری فامیلی نیرو نشان داد که متاسفانه هنوز رابطه و قوم گرایی در استان ما و شهرستان روز به روز تشدیدتر می شود.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی چرام ،مدیریت جهاد کشاورزی شهرستان چرام در سکوت کامل و بدون توجه به سایر فارغ التحصیلان رشته حقوق در چرام، با بکارگیری فامیلی نیرو نشان داد که متاسفانه هنوز رابطه و قوم گرایی در استان ما و شهرستان روز به روز تشدیدتر می شود.

 

 

,در حالیکه بسیاری از جوانان فارغ التحصیل بیکار چرام منتظراستخدام و آگهی های استخدامی هستند اما در همین نزدیکی ها و ادارات چرام در چندسال گذشته و به صورت یواشکی استخدام های بدون ضابطه در شهر چرام انجام گرفته است.

بارها از طرف رسانه های جمعی چرام بحث استخدام های یواشکی و غیرقانونی در ادارات مختلف چرام مطرح شد اما انگار نهادهای نظارتی و بازرسی و مسولان گرفتاری ها زیادی داشتند یا چشم خود را بر واقعیات بستند .

اما در تازه ترین موارد  بحث بکارگیری کارشناس حقوقی در جهاد کشاورزی چرام می باشد.

مدیریت جهاد کشاورزی شهرستان چرام در سکوت کامل و بدون توجه به سایر فارغ التحصیلان رشته حقوق در چرام، با بکارگیری فامیلی نیرو نشان داد که متاسفانه هنوز رابطه و قوم گرایی در استان ما و شهرستان روز به روز تشدیدتر می شود.

عیدی هوشدارنسل ابتدا شخصی به نام(ا)را به عنوان کارشناس حقوقی به کارگرفت که بعداز مدتی این شخص با قبولی در آزمون یکی از دستگاه ها از جهادکشاورزی چرام رفت و مجددا مدیر جهادکشاورزی چرام شخض دیگری به نام (ف)را که این از اقوام و زادگاه وی بود بعنوان کارشناس حقوقی بکارگرفت.

حال سوال اینجاست چرا با وجود فارغ التحصیلان حقوق در چرام که بیکار می باشند و جویای کار فراخوان همکاری نزدند تا هرکس بنا بر آزمون یا امتیازات و رزومه هر فرد که در مسائل حقوقی کارآمدتر باشد بکارگرفته شود.

و اینکه چرا هردو نفر از یک منطقه و از اقوام و فامیل مدیرجهاد کشاورزی چرام می باشد که این شائبه را بوجود می آورد که در این کار تخلف صورت گرفته است .

امیدواریم مسئولان جهاد کشاورزی استان و شهرستان پاسخ قانع کننده ای برای افکار عمومی و فارغ التحصیلان  بیکار رشته حقوق داشته باشند.

 

انتهای پیام/ج/منبع:کبنانیوز

نظر شما

https://telegram.me/akhbarchoram
http://www.chaharfasl.ir/
پایگاه خبری تحلیلی صبح زاگرس
شبکه اطلاع رسانی دانا