26. تير 1396 - 15:02
با حضور مدیرکل بهزیستی کهگیلویه و بویراحمد و مسئولان شهرستان چرام،۸ واحد مسکونی مددجویان دو معلولی به مناسبت هفته بهزیستی افتتاح شد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی چرام ،عزیز راکبی زاده مدیربهزیستی شهرستان چرام در آیین افتتاحیه ۸ واحد مسکونی مددجویان دو معلولی با تبریک هفته بهزیستی بیان کرد:در شهرستان چرام،۴۳۶معلول وجود دارد که از این تعداد ۳۷دو معلولی فاقد مسکن می باشند.

 

 

وی ادامه داد:برای حمایت از این معلولان در بحث مسکن تاکنون ۳۱نفر از آنها را به بنیاد مسکن انقلاب اسلامی چرام معرفی شده که ۲۵مورد با اخذ وام در حال ساخت مسکن هستند و ۶نفر دیگر که فاقد زمین می باشند، به بنیاد مسکن معرفی کرده ایم.

 

 

راکبی زاده با اشاره به نظارت و پیگیری جهت تسریع در روند خانه دار شدن دو معلولی ها تصریح کرد:تاکنون ۸باب منزل مسکونی خانواده های دو معلولی در شهرستان چرام ساخته شده است .

 

 

وی افزود:از این تعداد ۳منزل مسکونی در شهرچرام،۴منزل مسکونی در روستاهای بخش مرکزی چرام و ۱باب هم در روستاهای بخش سرفاریاب ساخته شده است.

 

 

مدیربهزیستی شهرستان چرام با اشاره به مبلغ اهدایی و بلاعوض ساخت مسکن مددجویان بهزیستی بیان کرد:برای کمک به مددجویان در روستا ۱۸میلیون تومان بلاعوض و در شهر ۳۰میلیون تومان بلاعوض می باشد.

 

وی تصریح کرد: تمامی انشعابات آب و برق و گاز برای مددجویان رایگان است.

 

تصاویر:

نظر شما

https://telegram.me/akhbarchoram
http://www.chaharfasl.ir/
پایگاه خبری تحلیلی صبح زاگرس
شبکه اطلاع رسانی دانا