26. تير 1396 - 17:45
مدیرکل بهزیستی کهگیلویه و بویراحمد گفت: با تغییر نگرش این نهاد بهزیستی باید مطالبه‌گر باشد نسبت به تربیت صحیح در خانواده‌ها، انجام ژنتیک، استاندارد بودن جاده‌ها و عواملی که باعث ایجاد معلولیت می‌شود.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی چرام علیرضا موسوی امجد ظهر امروز در نشست صیانت از حقوق شهروندی بهزیستی در زمینه حقوق شهروندی نیز فعالیت هایی انجام داده و صیانت از حقوق مردم را سرلوحه کار خود قرار داده است.

 

 

وی افزود:همه ما به عنوان نماینده دولت موفق هستیم که چنین طرح هایی را اجرایی کنیم.

 

 

موسوی امجد گفت: بهزیستی بیش از ۱۸۰ فعالیت را به مردم ارائه می دهد و بر اساس نگرش این نهاد و در صورتی که مالیات های بهزیستی را به ریز معرفی کنیم حوزه حمایت کوچکترین خدمت این نهاد است.

 

 

این مسئول اظهار کرد: بهزیستی به عنوان دستگاه سلامت و روحی و جسمی است که مقام معظم رهبری نیز رضایت خویش را از این ناز اعلام کرده اند.

 

 

مدیرکل بهزیستی گفت: علت اصلی معلولان بهزیستی ژنتیک و ماده است که به همین منوال در استان طرح مشاوره را راه‌اندازی کردیم تا قبل از ازدواج اطلاعات کاملی را دریافت کنند.

 

 

وی افزود: جامعه هدف بهزیستی معلولین یا آسیب پذیرفتگان اجتماعی هستند و مرکز مشاوره ژنتیک با هزینه زیاد در استان های جنوب کشور به صورت رایگان آمادگی را دارد که عزیزان را مشاوره دهند.

 

 

موسوی امجد با طرح سوالاتی بیان کرد: آیا معلولان که به اداره برق می روند زمینه ی آن را فراهم کرده اند؟آیا تردد معلولان و افرادی که آسیب پذیر اجتماعی اند در شهر مناسب است؟ آیا تربیت فرزندان ما در آموزش و پرورش به خوبی انجام میگیرد؟

 

موسوی امجد در پایان گفت: بنابراین با تغییر نگرش این نهاد بهزیستی باید مطالبه‌گر باشد نسبت به تربیت صحیح در خانواده‌ها، انجام ژنتیک، استاندارد بودن جاده‌ها و عواملی که باعث ایجاد معلولیت می‌شود.

 

انتهای پیام/ج

نظر شما

https://telegram.me/akhbarchoram
http://www.chaharfasl.ir/
پایگاه خبری تحلیلی صبح زاگرس
شبکه اطلاع رسانی دانا