26. تير 1396 - 19:33
در این خبر حمایت تمام قد سرپرست فرمانداری و بخشدار چرام از حقوق شهروندی بخوانید.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی چرام ،الیاس افسردیر در نشست ستاد صیانت از امنیت عمومی و حقوق شهروندی و همچنین ترویج فرهنگ عفاف و حجاب تهران بیان کرد:در حوزه بازرسی و تکریم ارباب رجوع باید احترام خاصی برای مردم شریف خود قائل شویم.

 

 

وی افزود: در ارتباط با حقوق شهروندی و در زمان بیان این مطلب توسط ریاست جمهور هم نگرانی و اعتراضاتی را داشتند.

 

بخشدار مرکزی چرام ادامه داد: به هر حال بنده علت اعتراض و نگرانی این افراد را نمی دانم. اگر مردم از حقوق شهروندی آگاهی داشته باشند ،حقوقی که در دستگاه‌های مختلف ضایع می‌شوند، اصلاح می‌شود.

 

این مسئول در ادامه اظهار کرد: عنوان مثال برخی پیاده روهای شهری را در شهرستان متعلق به خود دانسته و با سد معبر حقوق دیگران را ضایع می کند.

 

افسردیر اضافه کرد: اگر مردم ما به این حقوق آگاهی داشته باشند حتی در شهرهای کوچک، از حقوق خود بهتر دفاع خواهند کرد.

 

بخشدار چرام بیان کرد: علت اینکه عده ای در برخی جاها و مکانهای مخالف آگاهی مردم هستند که از حقوقشان اعتراض داشته باشند. اگر مردم علت و دلیل این مخالفت ها که به عنوان مثال تخلفات و اختلاسات سیستم اداری و بابک زنجانی ها را به بدانند،طبیعتاً چنین مشکلاتی به وجود نمی‌آید.

 

وی افزود: ما باید حرمت بزاریم و همه مدیرانی که خود را با سیاست‌های رئیس‌جمهور همراه می دانند، همراهی داشته باشند که انشالله مردم به حقوق خود مصلح شوند.

 

 

داریوش پاداش سرپرست فرمانداری شهرستان چرام نیز در این جلسه بیان کرد :حقوق شهروندی در واقع مطلبی است که در تمام دنیا و کشورهای توسعه یافته نهادینه شده است.

 

وی افزود: اگر حقوق شهروندی اجرایی شود یکی از مشکلات ما مدیران کاهش می یابد.

 

پاداش ادامه داد: دولت تدبیر و امید در ابتدای شروع به کار خود با توجه به شعار های ابلاغی خود خوشبختانه توانست پس از یک دوره ریاست جمهوری بار دیگر نشان دهد مردم این تفکر و اهداف را قبول دارند و باز هم مردم به این فکر و نظر رای دادند.

 

این مسئول خطاب به مدیران عنوان کرد: برنامه مدیران واجب است که تمام توان را بگذاریم تا این حقوق در بالاترین پتانسیل به جامعه تزریق شود.

 

سرپرست فرمانداری چرام بیان کرد: گاهی افراد به صلاح کلامی و همچنین کلمه حقوق شهروندی را با شهروند اشتباه میگیرند.جامعه شهری زمانی که به امنیت  و آرامش می رسد که از جامعه روستایی به شهری انتقال یابد و کلمه حقوق شهروندی جامع ترین لفظ ادبیاتی می باشد.

 

وی در پایان گفت: ما استارت این امر را امروز زدیم و تا پایان عمر دولت در چهار سال آینده تمام توان را در بحث حقوق شهروندی اجرایی آن می ‌گذاریم.

 

انتهای پیام/ح

نظر شما

https://telegram.me/akhbarchoram
http://www.chaharfasl.ir/
پایگاه خبری تحلیلی صبح زاگرس
شبکه اطلاع رسانی دانا