16. مرداد 1396 - 21:26
در واکنش به انتشار فیلم ترک تحصیل 600 دانش آموز در بلهزار:
اقدام جالب آموزش و پرورش بویراحمد برای پاسخگویی به صبح زاگرس + (فیلم)
در زیر کلیپ تصویری که روابط عمومی آموزش و پرورش شهرستان بویراحمد در پاسخ به گزارش مستند صبح زاگرس(فیلم) ارسال کرده است را مشاهده می کنید.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی چرام، به نقل از صبح زاگرس پس از انتشار گزارشی مستند از ترک تحصیل 600 دانش آموز به دلیل نبود مدرسه برای پایه ششم در روستای بلهزار یاسوج و اینکه این دانش آموزان که بیشتر آنها از خانواده های مستضعف هستند و مجبورند با وجود نداشتن هزینه رفت و آمد با پیمودن مسافت 10 کیلومتری در مدرسه ای در روستای گوشه به تحصیل خود ادامه دهند.

 

پایگاه خبری صبح زاگرس با تهیه گزارشی تصویری در قالب فیلم در دو بخش تقدیم مخاطبان این پایگاه خبری کرد و به این موضوع پرداخت. (اینجا کلیک کنید(فیلم1) و ( اینجا کلیک کنید (فیلم 2) که پس از ان در چندین نوبت اداره آموزش و پرورش بویراحمد با صدور جوابیه های نسبت به این گزارش واکنش نشان داد.

اخبار مرتبط :

 خواب آموزش و پرورش و امکان ترک تحصیل 600 دانش آموز در بلهزار یاسوج

واکنش آموزش و پرورش بویراحمد به خبر امکان ترک تحصیل 600 دانش آموز در بلهزار یاسوج

در زیر کلیپ تصویری که روابط عمومی آموزش و پرورش شهرستان بویراحمد در پاسخ به گزارش مستند صبح زاگرس(فیلم) ارسال کرده است را مشاهده می کنید.

 

پایگاه خبری صبح زاگرس در روزهای آینده  مستندات جدیدی از ترک تحصیل دانش آموزان پایه ششم روستای بلهزار را منتشر خواهد کرد و از برخی تناقض گویی های مسئولان آموزش و پرورش پرده برداری می کند.

انتهای پیام/200

 

نظر شما

https://telegram.me/akhbarchoram
http://www.chaharfasl.ir/
پایگاه خبری تحلیلی صبح زاگرس
شبکه اطلاع رسانی دانا
حرف تو
دوره آموزش مجازی شهید آوینی