2. شهريور 1396 - 23:57
سرپرست فرمانداری چرام گفت:۱۸ پروژه عمرانی و اقتصادی با حضور نماینده محترم مردم شریف کهگیلویه و چرام، مسولان استانی و شهرستانی در شهرستان چرام به مناسبت هفته دولت افتتاح وکلنگ زنی می‌شود.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی چرام، ۱۸ پروژه عمرانی و اقتصادی با حضور نماینده محترم مردم شریف کهگیلویه و چرام، مسولان استانی و شهرستانی در شهرستان چرام به مناسبت هفته دولت افتتاح وکلنگ زنی می‌شود.

 

داریوش پاداش سرپرست  فرمانداری چرام  اظهار داشت: از این تعداد پروژه ، ۱۶ طرح عمرانی افتتاحی با اعتبار ۶میلیارد و ۶۰۰میلیون تومان می باشد.

 

وی افزود:همچنین ۲طرح پروژه عمرانی کلنگ زنی با اعتبار ۸میلیارد و ۵۱۰میلیون تومان می باشد که یکی از این طرح مهم کلنگ زنی تصفیه خانه فاضلاب شهر چرام است.

 

پاداش با اشاره به میزان اعتبارات افتتاحی وکلنگ زنی پروژهای عمرانی هفته دولت در شهرستان چرام گفت:سال ۹۶ برای افتتاح و کلنگ زنی پروژه های  عمرانی هفته دولت در سطح شهرستان چرام اعتباری بالغ بر ۱۵ میلیارد تومان هزینه شده است.

 

سرپرست فرمانداری شهرستان چرام با اشاره به پروژه های اقتصادی در هفته دولت چرام گفت:تعداد ۲پروژه اقتصادی با اشتغالزایی ۸۳نفر که از این تعداد ۸۰نفر طرح های اشتغالزایی کمیته امداد با اعتبار۹۵۶میلیون تومان و سه نفر طرح پرورش ماهی قزل آلا در  طسوج با اعتبار۴۵۰میلیون تومان می باشد.

 

پاداش با اشاره به اینکه  کل پروژه های عمرانی و اقتصادی در سال ۹۶در شهرستان چرام ۱۶میلیارد و پانصد میلیون تومان می باشد تصریح کرد:آئین افتتاحیه و کلنگ زنی این پروژه ها و طرح های هفته دولت در شهرستان چرام روز یک شنبه ۵شهریورماه با حضور نماینده محترم شهرستان چرام در مجلس شورای اسلامی،معاون استاندار و مسئولان استانی و شهرستانی برگزار می شود.

 

انتهای پیام/ک

نظر شما

https://telegram.me/akhbarchoram
http://www.chaharfasl.ir/
دوره آموزش مجازی شهید آوینی
پایگاه خبری تحلیلی صبح زاگرس
شبکه اطلاع رسانی دانا
حرف تو