3. شهريور 1396 - 14:16
امام جمعه چرام گفت: آقای زارع پور با شناختی که از شما داشتم توقع بیشتری بود که مجموعه شما با سیاست زدگی بعضی افراد مومن را برکنار نمی‌کردند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی چرام،سید نورالله افشار امام جمعه چرام در خطبه های نماز جمعه این هفته این شهر با اشاره به آیات قرآن بیان کرد:در واقع اهل تقوا وضعیت ظاهری خویش را حفظ می‌کنند.

 

وی افزود:و کسی که تقوا و خداترسی در وجودش نهادینه شود, ظاهر و اندام بدن خویش مثل موی خویش را به نامحرم نشان نمیدهد.

 

خطیب جمعه چرام در ادامه خطبه اول اضافه کرد: لباس تهیه شده از اجناس مادی بدن انسان را از سرما و گرما حفظ می‌کند و سپری در برابر خطر هاست و عیوب جسمانی انسان را می پوشاند.

 

افشار افزود: بنابراین روح تقوا و پرهیزگاری انسان را از بسیاری از خطرات فردی و اجتماعی حفظ میکند و زینتی بسیار بزرگ برای او محسوب می شود.

 

امام جمعه چرام با تذکری به آموزش و پرورش در خطبه دوم نماز جمعه این هفته شهر چرام اظهار کرد: نقش مهم و اثرگذار معلمین متعهد در تربیت دانش‌آموزان امری آشکار و روشن است.

 

وی افزود: و اگر از در این مسئله سهل انگاری صورت پذیرد نوجوان جامعه اسلامی متضرر خواهد شد.

 

خطیب جمعه چرام اضافه کرد: متاسفانه آموزش و پرورش شهرستان تصمیم‌هایی که توجیه عقلی و منطقی ندارد انجام داده که در آینده نزدیک اگر اصلاح نشوند والدین را در جریان قرار خواهم داد تا بدانند عده ای با سیاست زدگی دنبال چه اهدافی هستند.

 

افشار افزود:خانواده هایی که ناراحت هستند فعلا صبر کنند.

 

خطیب جمعه چرام با اشاره به رنگ لباس مدارس عنوان کرد: لباس مدارس که رنگ شاد و مناسبی دارند,تغییر رنگ می‌دهند و رنگ تیره تری را استفاده میکنند و باعث نگرانی خانواده‌ها می‌شود زیرا با این تصمیم لباس های سالم سال گذشته قابل استفاده نمی باشد.

 

افشار در ادامه خطبه دوم افزود: معلمین متعهدی که از خانواده معزز شهدا و ایثارگران هستند بر کنار می‌کنند و بعضی افرادی که شایستگی کمتری دارند  را منصوب می کنند.

 

امام جمعه چرام خطاب به مدیرکل آموزش وپروش استان اظهار کرد: آقای زارع پور با شناختی که از شما داشتم توقع بیشتری بود که مجموعه شما با سیاست زدگی بعضی افراد مومن را برکنار نمی‌کردند.

 

وی اضافه کرد: اگر روند به همین منوال ادامه پیدا کند بعضی مسائل را به صورت ریز و جزئی به مردم اطلاع می‌دهیم تا مردم و والدین در جریان قرار گیرند.

 

انتهای پیام/و

نظر شما

https://telegram.me/akhbarchoram
http://www.chaharfasl.ir/
پایگاه خبری تحلیلی صبح زاگرس
شبکه اطلاع رسانی دانا
حرف تو
دوره آموزش مجازی شهید آوینی