3. شهريور 1396 - 21:54
نماینده شهرستان های چهارگانه گفت: فسفات چرام ۴۰ سال است که فقط نام آن برای چرام است که صدها معدن در کشور آشکار و فعال شدند اما این معدن هنوز گمنام است.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی چرام،عدل هاشمی پور نماینده شهرستان های چهارگانه در بازدید میدانی از فسفات چرام بیان کرد:خداوند با توجه به جمعیتی که بنده خدمتگزار آنها هستم, نعمتهایی را به این عزیزان داده است.

 

وی افزود: در کنار مردم خوب و فهیم و همچنین فرهنگی چرام سه نعمت بزرگ موجود است که تحقیقا این سه نعمت پنهان مانده است.

 

هاشمی پور گفت: فسفات چرام ۴۰ سال است که فقط نام آن برای چرام است که صدها معدن در کشور آشکار و فعال شدند اما این معدن هنوز گمنام است.

 

وی اضافه کرد: ما مسئولین زمانی که به مردم سرا می‌رسیم عدالت کشیده و شرمنده ایم؛ این نظام قدرتمند در حوزه دفاع،فرهنگ،علم و فناوری سرآمد است اما تا به ما می‌رسد این وضعیت را داریم که گریه ام را در می آورد.

 

نماینده شهرستان های چهارگانه در مجلس شورای اسلامی عنوان کرد: جوانان چرام با مشاهده ما بیان می‌کنند که معدن فسفات چرام چه شد؟و به عنوان گمشده ای آن را تلقی می کنند.

 

هاشمی پور گفت:معادن بوکسیت سرفاریاب و رودخانه مارون دو مورد دیگر از این نعمت ها هستند که با دارا بودن آب جاری در کنار این شهرستان،زمین های چرام و دشت کلاچو  تشنه اند.

 

وی افزود: به توفیق الهی اعتبار آب این رودخانه تخصیص و در حال بهره برداری است اما آقای وزیر صنعت و معدن و تجارت در مقابل شما کرنش می می‌کنم و در این مکان قولی به جوانان چرام در خصوص اجرای این موارد دهید تا شب را راحت بخوابم.

انتهای پیام/ص

نظر شما

https://telegram.me/akhbarchoram
http://www.chaharfasl.ir/
شبکه اطلاع رسانی دانا
پایگاه خبری تحلیلی صبح زاگرس