4. شهريور 1396 - 15:10
وزیر صنعت معدن و تجارت با اشاره به اعتبار تخصیص داده شده به اشتغال جوانان در حوزه خود گفت:همچنین ۲۰ هزار میلیارد تومان تسهیلات از نظام بانکی به مسائل مربوط به اشتغال در سراسر کشور و طرح های ویژه ای که وزارت کار برنامه ریزی کرده است، اختصاص داده می شود.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی چرام،محمد شریعتمداری وزیر صنعت معدن و تجارت در پاسخ به سوال خبرنگار چرام مبنی بر اینکه دولت چه برنامه هایی در خصوص راه اندازی و فعال کردن شهرک های صنعتی دارند،بیان کرد: در سال جاری طرح ارتقای توان تولیدی کشور همانند سال قبل که ۱۶ هزار میلیارد تومان بود، ادامه خواهد داشت.

 

وی افزود: در سال جاری نیز ۲۰ هزار میلیارد تومان برای سرمایه گردش و سرمایه ثابت واحدهای تولیدی کشور اختصاص پیدا می کنند که سهمی از آن متعلق به استان کهگیلویه و بویراحمد است.

 

شریعتمداری در ادامه عنوان کرد: علاوه بر آن ۱۰ هزار میلیارد تومان تسهیلات برای نوسازی صنعت و معدن کشور از طرف نظام بانکی صورت گرفته است.

 

وزیر صنعت معدن و تجارت با اشاره به اعتبار تخصیص داده شده به اشتغال جوانان در حوزه خود اظهار کرد:همچنین ۲۰ هزار میلیارد تومان تسهیلات از نظام بانکی به مسائل مربوط به اشتغال در سراسر کشور و طرح های ویژه ای که وزارت کار برنامه ریزی کرده است، اختصاص داده می شود.

 

این مسئول در ادامه گفت:امیدواریم این تسهیلاتی که دولت تدارک داده شده بتواند مشکلات را برای توسعه شهرک های صنعتی و واحدهای تولیدی و همچنین نیمه فعال حل کند.

 

وی در پایان افزود:مشکل داشتن بازار محصول این واحدها نیز یکی از مشکلات است که نسخه هایی برای آن پیچیده می‌شود.

انتهای پیام/ع

نظر شما

https://telegram.me/akhbarchoram
http://www.chaharfasl.ir/
دوره آموزش مجازی شهید آوینی
پایگاه خبری تحلیلی صبح زاگرس
شبکه اطلاع رسانی دانا
حرف تو