5. شهريور 1396 - 8:48
حجت الاسلام سید نورالله افشار امام جمعه چرام در پی جوابیه مدیر آموزش و پرورش به خطبه های نمازجمعه،جوابیه ای را به این پایگاه اطلاع رسانی ارسال کردند که عینا آورده می شود.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی چرام،حجت الاسلام سید نورالله افشار امام جمعه چرام در پی جوابیه مدیر آموزش و پرورش به خطبه های نمازجمعه،جوابیه ای را به این پایگاه اطلاع رسانی ارسال کردند که عینا آورده می شود.

 

بسم الله الرحمن الرحیم

 

مدیر آموزش پرورش چرام  

 سلام علیکم   
 
جوابیه سطحی شما را خواندم کاش بجای بازی با کلمات جواب انتقادهای مردم واینجانب در خطبه های نماز جمعه را می نوشتید. 
 اما باید فعلا در جوابیه اولم نکاتی را یاداورشوم.

.۱- عدم حضورم در شورای آموزش وپرورش بر می گردد به تصمیمات ناصواب حضرتعالی و عدم مشورت پذیری ونقد پذیری شما در مساله تعلیم وتربیت که آسیب های جدی بدنبال خواهد داشت.

۲- گفته اید تغیر رنگ لباس دانش آموزان با حضوربعض نهادها از جمله اداره صنعت ومعدن چرام صورت پذیرفته جهت اطلاع شما 
چنین اداره ای در شهرستان چرام وجود ندارد. وبدان صداقت در گفتارشرط اول یک مدیر است.

۳- باید هیاتی این موضوع را مشخص کند، چه افرادی در پشت پرده مساله تعویض رنگ لباس مدارس ذینفع بوده اند که تذکرات دلسوزان را مورد توجه قرار ندادید.تا شاهد تحمل هزینه های زیاد بر خانوادهایی باشیم که لباس های سال گذشته فرزندان خویش را برای امسال نگهداری کرده بودند.
۴ - نوشته اید اجازه دخالت در عزل ونصب ها را نمی دهم.

و حال آنکه شما  تلفنی به من گفتید بخاطر بعض فشارها بعض عزل ونصب ها را انجام دادم.

۵- قداست جایگاه نمازجمعه به همین است که جلوی بی اخلاقی بعض آقایون گرفته شود تا فضای تعلیم وتربیت مدارس نا امن نشود.قطعا اگر در مقابل تصمیمات اشتباه شما سکوت میکردم، بقول شما قداست این جایگاه حفظ میشد.اما بدان درد مردم را در این شرایط بد اقتصادی  گفتن ،همواره نیش هایی دارد که برایم شیرین است.

۶- شما بهتر است به نظارت دقیق بر عملکرد مجموعه خویش بپردازید تا بعض اتفاقات ناخوشایندی که در بعض مدارس ما افتاده دیگر شاهد نباشیم و در صورت ضرورت در جوابیه دومم در روز های آتی به آنها خواهم پرداخت.تا والدین در جریان قرار گیرند.

سیدنوراله افشار
امام جمعه چرام

 

 

انهای پیام/گ

دیدگاه‌ها

حرف حاج اقا کاملا درست درست است...همچنین رنگ لباسی که برای دانش اموزان دبیرستان انتخاب کرده اند بسیار بچه گانه و بدور از اندیشه است و گویی فقط بر طبق میل شخصی انتخاب شده است..!

نظر شما

https://telegram.me/akhbarchoram
http://www.chaharfasl.ir/
شبکه اطلاع رسانی دانا
حرف تو
دوره آموزش مجازی شهید آوینی
پایگاه خبری تحلیلی صبح زاگرس