10. شهريور 1396 - 11:56
امام جمعه چرام گفت:باز هم تاکید می‌کنم تعویض رنگ لباس مدارس شهر در این شرایط نامناسب اقتصادی کار اشتباهی بوده است.

به گزارش  پایگاه خبری تحلیلی چرام ،حجت الاسلام سید نورالله افشار در جمع نمازگزارن عید قربان و مسئول ارشد دولت در شهرستان بیان کرد:باز هم تاکید می‌کنم تعویض رنگ لباس مدارس شهر در این شرایط نامناسب اقتصادی کار اشتباهی بوده است.

 

 

وی افزود:خانواده‌هایی که مرتب مراجعه می‌کنند و توان مالی ضعیفی دارند و اقرار می کنند لباس های سال گذشته فرزندانشان نو و تمیز است و آنها را برای امسال نگه داشته بودند .
 

امام جمعه چرام در ادامه عنوان کرد:این خانواده ها میگویند،توان خرید لباس جدید را نداریم باید علت این کار روشن شود.

 

افشار اضافه کرد: توجیهاتی که ذکر کرده اند والدین را قانع نکرده است در خوشبختانه ترین حالت اگر عده ای ذینفع نباشند،بد سلیقگی صورت گرفته است.

 

وی گفت:باید خانوارهای نیازمند از پرداخت پول لباس جدید معاف شوند خانواده‌هایی که چند فرزند دارند و در ابتدای سال تحصیلی باید کیف ،کفش ،کتاب ،دفتر و غیره برای فرزندانشان تهیه کنند .

 

خطیب جمعه چرام اظهار کرد:من واهمه و ترس از بیان واقعیت‌ها و حمایت از محرومین ندارم و زمانی  احساس رضایت می‌کنم که درد مردم را بگویم نه اینکه مسئولی از من راضی باشد .

 

افشار تصریح کرد:سنت قربانی کردن که از ابراهیم خلیل به یادگار مانده مورد توجه رسول خدا و ائمه اطهار بوده است.در این روز صله رحم کنیم با خویشاوندان در ارتباط باشیم و ارتباط برقرار کنیم .

 

 

انتهای پیام/پ

نظر شما

https://telegram.me/akhbarchoram
http://www.chaharfasl.ir/
پایگاه خبری تحلیلی صبح زاگرس
شبکه اطلاع رسانی دانا