15. شهريور 1396 - 22:32
اعضای جدید هیات رییسه انجمن خبرنگاران شهرستان چرام انتخاب و فعالیت خود را اغاز کردند.

به گزارش  پایگاه خبری تحلیلی چرام،صبح امروز با حضور اصحاب رسانه و خبرنگاران در فضای صمیمی و در محل  اداره فرهنگ وارشاداسلامی شهرستان چرام، اعضای هیات رئیسه انجمن خبرنگاران این شهرستان انتخاب شدند.

 

سعید خردمند مدیر اداره فرهنگ وارشاداسلامی شهرستان چرام در ابتدای این نشست با تقدیر از زحمات خبرنگاران اظهار کرد: تعامل خبرنگاران با هم و بامدیران می تواند در توسعه شهرستان و کاهش مشکلات وکمبودها نقش زیادی داشته باشد.

 

خردمند گفت:این اداره از تمامی خبرنگاران حمایت می کند و انتظارداریم خبرنگاران نیز در انتشاراخبار امانت دارباشند و اصول خبرنگاری رادرتمامی ابعاد رعایت نمایند.

 

وی ادامه داد: اعضای انجمن خبرنگاران چرام همه تلاش خود را برای پیشبرد برنامه‌های انجمن و اعتلای جایگاه خبر و خبرنگاری به کار گیرند.

 

 

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد شهرستان چرام افزود: امروزه همگان بر اهمیت و جایگاه ویژه خبر و اطلاع‌رسانی صحه می‌گذارند و تشکیل این انجمن برای شهرستان  بسیار لازم و ضروری بود.

وی تشکیل انجمن خبرنگاران را تنها راه رفع موانع و مشکلات پیش روی خبرنگاران چرام دانست و خاطرنشان کرد: قطعا با این کار خبرنگاران ما خود را وام‌دار هیچ نهادی نخواهند کرد و به صورت مستقل و با فراغ بال به امر اطلاع‌رسانی و آگاهی‌بخشی خود خواهند پرداخت.

 

در پایان این نشست آقایان علی تقوی، کیانی باوند،کریم سبزی پور و محسن زارعی به ترتیب به عنوان رئیس، منشی، خزانه‌دار ،روابط عمومی و خانم نسرین هاشمی نیز  به عنوان نائب رییس انجمن خبرنگاران چرام  انتخاب شدند.

 

تصاویر:

نظر شما

http://Sapp.ir/akhbarchoram
پایگاه خبری تحلیلی صبح زاگرس