17. شهريور 1396 - 9:45
امام جمعه سرفاریاب گفت:بعضی ازمسئولان در بخش از کارهای فرهنگی بیزارندوشرکت نمی کنندوبعضی را اصلامردم نمی شناسند چرا که در هیچ جای مشاهده نمی شوند ودر جهت اطلاع همه عزیزان عرض نمایم مسیولان وظیفه خدمت رسانی دارند واین مردم لایق خدمتند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی چرام،حجت الاسلام سیدفرج الله پژمان امام جمعه سرفاریاب با دعوت به رعایت تقوای الهی ضمن تسلیت کشتار شماری ازمردم بی دفاع توسط رژیم شاهنشاهی درهفده شهریور عنوان کرد: این روز،روزحماسه ملت ایران است و روزی که در آن، خون های بسیاری بر زمین ریخته شد.

 

وی افزود:از ثمره آن، درخت تنومند جمهوری اسلامی به بار نشست و مردم دلیر و شجاع، جوانان غیور و با ایمان، مرد و زن، و پیر و جوان، همه و همه در این روز چون سیلی خروشان به خیابان ها جاری گشته و بر ضد رژیم پهلوی شعار دادند و مخالفت آشکار خود را اعلام داشتند.

 

 امام جمعه سرفاریاب ادامه داد:مردم ما به قیام های خود می توانند ظلم ها را ازبین ببرند وباید این روز را گرامی بداریم و در پاس داشت خون پاک شهیدان والا مقام آن بکوشیم.

پژمان ضمن تبریک عید غدیراظهارکرد :هدف از خطبه غدیر نتیجه گیری از زحمات ۲۳ساله وتعیین جانشین برای ادامه این راه بود .

 

امام جمعه سرفاریاب افزود: عید غدیر اکمال دین و اتمام نعمت و رضایت خداوند سبحان در بیان حق و حقیقت و اتمام حجت بر مردم است و حفظ دائمی اسلام وترسیم خط مشی اینده مسلمین تا اخردنیا خواهد بود.
 

خطیب جمعه سرفاریاب با اشاره به سخنان رهبر معظم انقلاب دردیدار با فرماندهان و مسئولان پدافند هوایی بیان کرد :نسخه علاج بخش مشکلات به کارگیری نیروی توانمند،مومن،پاک وشجاع واین در واقع هشداری برای همه مسئولان می باشد.
 

پژمان با خطاب قراردادن مسئولان عنوان کرد :مسوولان توجه بیشتری به جوانان تحصیل کرده داشته ونسبت به انها بی تفاوت نباشند .
 

پژمان درادامه باتذکربه مدیران دربخش سرفاریاب عنوان کرد:بعضی ازمسیولان در بخش از کارهای فرهنگی بیزارندوشرکت نمی کنندوبعضی را اصلامردم نمی شناسند چرا که در هیچ جای مشاهده نمی شوند ودر جهت اطلاع همه عزیزان عرض نمایم مسیولان وظیفه خدمت رسانی دارند واین مردم لایق خدمتند.
 

وی ادامه داد:دستگاه های نظارتی ضعیف یا اصلا نظارت نمی کنندهر مسئولی که وظیفه خدمت گذاری را انجام ندهد مجبورهستم در تریبون با بردن نام تذکرلازم داده شود وامیدوارم مسئولان استانی نظارت بیشتری کنند .
 

خطیب جمعه سرفاریاب با اشاره به ضعیفی خط تلفن واینترنت و اطلاع رسانی این مطلب به گوش مسوولین گفت: وضعیت خطوط تلفن و اینترنت هنوزخراب ودر در حال حاضر بدتر شده مسولین بیایندوجوابگوی مردم باشند .
 

حجت لاسلام پژمان جنایات بوداییان میانمار علیه مسلمانان را محکوم کردوخواستار حمایت مسلمین از اقلیت مسلمان در این کشور شد.

 

انتهای پیام/ک

نظر شما

https://telegram.me/akhbarchoram
http://www.chaharfasl.ir/
پایگاه خبری تحلیلی صبح زاگرس
شبکه اطلاع رسانی دانا