20. شهريور 1396 - 18:47
دبیر انجمن هم اندیشی فرهیختگان استان در دهمین نشست هم اندیشی فرهیختگان در استان گفت: وقتی جناب دکتر سید ضیاء هاشمی به‌ عنوان سرپرست وزارت علوم، تحقیقات و فنآوری انتخاب شد، جامعه علمی کشور، مردم خطه جنوب و این استان دلاور خیر خوشحال و خرسند شدند و این یک فرصت استثنایی پیش روست که یکی از فرزندان استان برای اولین بار در جلسه هیات دولت حضور پیدا می‌کند و به یاری حضرت حق بعنوان وزیر معرفی، ‌و منشاء اثر خواهد بود.

به گزارش  پایگاه خبری تحلیلی چرام،سید فرزاد نجات نیا دبیر انجمن هم اندیشی فرهیختگان استان در دهمین نشست هم اندیشی فرهیختگان در استان عنوان کرد: وقتی جناب دکتر سید ضیاء هاشمی به‌ عنوان سرپرست وزارت علوم، تحقیقات و فنآوری انتخاب شد، جامعه علمی کشور، مردم خطه جنوب و این استان دلاور خیر خوشحال و خرسند شدند و این یک فرصت استثنایی پیش روست که یکی از فرزندان استان برای اولین بار در جلسه هیات دولت حضور پیدا می‌کند و به یاری حضرت حق بعنوان وزیر معرفی، ‌و منشاء اثر خواهد بود.

 

وی افزود: این دور همی ها و نشستها کمترین حسن آن صله ارحام خانواده استان (بعنوان یک ارزش معنوی) است. و اکنون بیش از هزار دانشجو هم استانی در دانشگاههای تهران و بیش از آن در استانهای دیگر و استان تحصیل می‌کنند که ما دنبال هم افزایی و ایجاد همدلی با در نظر گرفتن کارویژه هایی برای رشد و رقاء ایران اسلامی و استان و نیل به اهداف سند ۱۴۰۴ هستیم.

 

وی در پایان یکی از آیتم های مهم دهمین نشست هم اندیشی فرهیختگان و سومین همایش استانی را تجلیل از جوانه های مرز بوم، حائزین رتبه های برتر کنکور در حضور خانواده ایشان و مسئولین خصوصا نماینده محترم ولی فقیه دانست.

نظر شما

https://telegram.me/akhbarchoram
http://www.chaharfasl.ir/
دوره آموزش مجازی شهید آوینی
پایگاه خبری تحلیلی صبح زاگرس
شبکه اطلاع رسانی دانا
حرف تو