24. شهريور 1396 - 0:20
سرپرست بازسازی آسفالت جاده دمه سادات از سمت چرام گفت:تا کنون بدون دریافت هیچ پولی این پنج ونیم کیلومتر را از صفر تا صد فقط به خاطر مردم خوب سادات و تعهدی که در برابر پیمان خویش دارم، انجام داده ایم .

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی چرام،آسفالت جاده منطقه زیبای دمه از سمت سادات شهرستان چرام که به طول پنج ونیم کیلومتر توسط اقای کیانی در دست اقدام است و به گفته سرپرست کارگاه مربوطه تا هفته آینده بطور کامل به بهره برداری خواهد رسید .

سرپرست کارگاه این پروژه هم که دردودل های فراوانی داشت،در گفت وگوی اختصاصی با خبرنگار این پایگاه اطلاع رسانی گفت:تا کنون بدون دریافت هیچ پولی این پنج ونیم کیلومتر را از صفر تا صد فقط به خاطر مردم خوب سادات و تعهدی که در برابر پیمان خویش دارم، انجام داده ایم .

وی از مدیرکل راه و شهرسازی استان خواست تا نسبت به پرداخت مطالبات آقای کیانی اقدام کرده تا بتوانند بدهی خود را به عوامل اجرایی پروژه پرداخت کند.

 

غلام حسن آتش سودا بخشدار سرفاریاب نیز این جاده را از محورهای مهمی برشمرد که بخش سرفاریاب را از بن بست خارج کرده و با فاصله ای حدود ۱۲ کیلومتر در روستای میان تنگان به جاده اصفهان وصل خواهد کرد.

 

وی افزود:از مسئولین مربوطه می خواهیم تا نسبت به تکمیل این محور و اتمام ۱۲ کیلومتر باقی مانده که از مطالبات بحق مردم نجیب بخش سرفاریاب است، اقدام کند .

 

انتهای پیام/ض

نظر شما

https://telegram.me/akhbarchoram
http://www.chaharfasl.ir/
پایگاه خبری تحلیلی صبح زاگرس
شبکه اطلاع رسانی دانا