18. مهر 1396 - 13:16
نماینده بنیاد علوی در چرام گفت:هر دوماه یکبار بسته های کالایی غذایی به مبلغ حدود ۵۰۰ هزار تومان میان مادران توزیع می شود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی چرام؛یوسف باولی شعار نماینده بنیاد علوی در گفتگوی اختصاصی با خبرنگار این پایگاه خبری با اشاره به طرح های بنیاد علوی در استان و شهرستان چرام بیان کرد: طرح بنیاد علوی زیر مجموعه ای از بنیاد مستضعفان کشور زیر نظر دفتر مقام معظم رهبری که به مادران بی بضاعت باردار کمک می کند.

 

 وی افزود:هر دوماه یکبار بسته های کالایی غذایی به مبلغ حدود ۵۰۰ هزار تومان میان مادران توزیع می شود.

 

باولی شعار گفت: طی توافقی که بنیاد علوی با سلامت شبکه بهداشت بسته است، مادران باردار نیازمند و بی بضاعت در سراسر استان های کشور بسته های کالایی دیافت می‌کنند.

 

 نماینده بنیاد علوی با اشاره به توزیع این کالا ها در استان افزود: ۶۳۵ سبد کالا در کهگیلویه بزرگ و هشتاد بسته در شهرستان چرام و همچنین سایر شهرستانها توزیع شد.

 

وی افزود:اقلام این بسته غذایی حبوبات،برنج، مرغ و سایر اقلام نیازمند است.

 

باولی شعار در ادامه اظهار کرد:زنان باردار توسط شبکه بهداشت شناسایی می شوند و با توجه به اولویت بندی نیاز مندیها،این بسته‌ها توزیع می‌شود.

 

وی در پاسخ سوال خبرنگار این پایگاه خبری مبنی بر اینکه اعتبار این بسته ها از کجا تامین میشود، افزود:اعتبار این طرح به صورت مستقیم از بنیاد مستضعفان تامین می شود.

انتهای پیام/ص

نظر شما

https://telegram.me/akhbarchoram
http://www.chaharfasl.ir/
دوره آموزش مجازی شهید آوینی
پایگاه خبری تحلیلی صبح زاگرس
شبکه اطلاع رسانی دانا
حرف تو