21. مهر 1396 - 14:25
جوان 34 ساله گچسارانی دارای دوفرزند سالهاست که شغل خود را از دست داده و همچنان با شرایط سخت زندگی خود و خانواده اش دست و پنجه نرم می کند نسبت به اظهارات مدیرعامل شرکت نفت گچساران واکنش نشان داد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی چرام ، روز گذشته گزارشی از وضعیت دردناک جوان گچسارانی با  عنوان زندگی دردناک جوان گچسارانی بیخ گوش تاجگردون/ دیگر توان طفره و پاسکاری مسئولان را ندارم + تصاویر  (اینجاکلیک کنید) در پایگاه خبری صبح زاگرس منتشر شد.

 

خبرنگار این پایایگاه خبری در تماس تلفنی با مدیرعامل شرکت نفت گچساران خواستار پاسخگویی به مشکل این جوان گچسارانی شد که وی در پاسخ گفت: بیمارستان بی بی حکیمه (س) گچساران قبلا زیر مجموعه شرکت نفت این شهرستان بود و حدود 13- 14 سال است که از شرکت نفت منفک شده است و مدیریت جداگانه ای دارد.

 

هوشنگ صیدالی با بیان اینکه این بیمارستان شاخه ای از وزارت نفت است به این جوان گچسارانی توصیه کرد که مشکل خود را از طریق مدیریت بیمارستان بی بی حکیمه (س) گچساران پیگیری کند.

 

پس از این اظهارات این جوان گچسارانی نسبت به سخنان مدیرعامل شرکت نفت گچساران که گفته است" بیمارستان بی بی حکیمه (س) گچساران قبلا زیر مجموعه شرکت نفت این شهرستان بود و حدود 13- 14 سال است که از شرکت نفت منفک شده است و مدیریت جداگانه ای دارد" با ارائه مدارکی به این اظهارات واکنش نشان داد.

 

این جوان بیکار گچسارانی با اشاره به اینکه صیدالی مدیرعامل شرکت نفت گچساران در جریان روند ساخت بیمارستان بی بی حکیمه نبوده اند و ان زمان صیدالی مدیر عامل شرکت گاز استان بوده اند.

 

براساس این مدارک بیمارستان بی بی حکیمه (س) در سال 86 کلنگ زنی شده و مشخص نیست که چگونه مدیرعامل شرکت نفت گچساران عنوان می کند این بیمارستان 13 - 14 سال است که جدا شده است.

 

این جوان گچسارانی 34 ساله و متاهل و دارای دو فرزند است که شرایط سختی را تحمل می کند و تاکنون برای پیگیری کار خود نامه های زیادی را به نماینده گچساران و باشت در مجلس شورای اسلامی ، وزیر نفت، شرکت نفت و سایر مسئولان نوشته اما تاکنون هیچ پاسخ مناسبی به درخواست های وی داده نشده است.

 

 

 

انتهای پیام/200،صبح زاگرس

نظر شما

https://telegram.me/akhbarchoram
http://www.chaharfasl.ir/
پایگاه خبری تحلیلی صبح زاگرس
شبکه اطلاع رسانی دانا
حرف تو
دوره آموزش مجازی شهید آوینی