21. مهر 1396 - 23:35
فرماندار چرام گفت:با تمام توان ملت ایران با همبستگی که محور آن ولایت و رهبری است،تلاش خود را می‌کند و پتانسیل ملت ایران از این مخمصه نخواهیم گذشت.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی چرام،داریوش پاداش سرپرست فرمانداری شهرستان چرام در گفتگو با این پایگاه اطلاع رسانی و با اشاره به سخنان ترامپ درباره اقدامات و فعالیت‌های کشور ایران، بیان کرد: با توجه به خواسته های مقام معظم رهبری که اصل نظام انقلاب اسلامی بر پایه ولایت است، دولت تدبیر و امید در راستای همان نظرات منتهی به ولایت در مقابل هر حکومت و دولتی کوتاه نمی‌آید.

 

وی افزود:با تمام توان ملت ایران با همبستگی که محور آن ولایت و رهبری است،تلاش خود را می‌کند و با پتانسیل ملت ایران از این مخمصه خواهیم گذشت.

 

پاداش عنوان کرد:مطمئن باشید نه ترامپ بلکه ترامپ های دیگر به میدان بیایند،ملت ایران وفادار به نظام خواهند بود.

 

سرپرست فرماندار چرام اضافه کرد:هر دولتی که بر روی کار بیاید،پشتوانه نظام و رهبری و همچنین خون شهدا خواهد بود.

 

این مسئول با اشاره به اقدامات و نقش سپاه پاسداران بر روی مرزها و موضع گیری آن نسبت به سایر کشورها گفت: به هر حال سپاه پاسداران خاستگاه اصلی ملت است و از ابتدای انقلاب تاکنون تنها نهادی بود که به حاشیه نرفته و در چهارچوب نظام در بخش‌های مختلف کشوری همچون اقتصادی،سازندگی و انجام پروژه های بزرگ نشان داد که مرکز ثقل قدرت در حوزه امنیتی است.

 

وی با اشاره به بیانات مقام معظم رهبری اظهار کرد: سپاه پاسداران بر خواسته شده از خون شهداست که به پشتوانه ملت جلودار نظام و با همراهی نیروهای امنیتی حافظ امنیت مردم کشور است.

 

 پاداش گفت: خارج از مرزها نیز مشاهده می‌کنیم سپاه پاسداران همانند همیشه مبارزه با تروریسم را در دستور کار خود دارد که سرداران و شهیدان بزرگی همچون شهید حججی ها را تقدیم نظام و انقلاب کرده است.

 

 وی در پایان ادامه داد:درخت نظام جمهوری اسلامی ایران هیچ زمان با شکستن شاخ و برگ های آن از بین نمیرود زیرا که تنه آن یعنی ولایت نابود نشدنی است.

 

انتهای پیام/و

نظر شما

https://telegram.me/akhbarchoram
http://www.chaharfasl.ir/
دوره آموزش مجازی شهید آوینی
پایگاه خبری تحلیلی صبح زاگرس
شبکه اطلاع رسانی دانا
حرف تو