23. مهر 1396 - 13:42
رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی چرام از برگزاری دوازدهمین جشنواره استانی "مدهامتان"به میزبانی چرام خبرداد

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی چرام،مدیر فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان چرام از برگزاری دوازدهمین جشنواره بزرگ قرآنی اعضای کانون‌های فرهنگی مساجد استان با نام «مدهامّتان» در چرام خبر داد.

 

خردمند رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان چرام امروز،  در جمع خبرنگاران، اظهار کرد: دوازدهمین جشنواره بزرگ قرآنی اعضای کانون‌های فرهنگی مساجد با نام «مدهامّتان» در چرام برگزار می‌شود.

وی با بیان اینکه جشنواره قرآن از پرشورترین و وزین‌‌ترین جشنواره‌‌هایی است که توسط دبیرخانه دائمی جشنواره‌های فرهنگی و هنری جوانان مساجد کشور برگزار می‌‌شود، افزود: این جشنواره بزرگ علاقه‌مندان بسیاری را در بین اعضای کانون‌‌های فرهنگی و هنری مساجد کشور دارد .

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان چرام ؛ شناسایی و ارتقای سطح اطلاعات عمومی و تخصصی جوانان علاقه‌‌مند به قرآن و فرهنگ غنی اسلام و حضور پر‌نشاط‌‌تر اعضای کانون‌‌ها در فعالیت‌‌های قرآنی ملی و بین‌‌المللی را از اهداف جشنواره اعلام کرد.

سعید خردمند از ثبت‌نام ۱۱۰ نفر در دوازدهمین جشنواره بزرگ قرآنی«مدهامّتان» خبر داد و ابراز کرد: این مسابقات در رشته‌های قرائت(تحقیق)، حفظ کل، حفظ ۲۰ جزء، اذان، ترتیل، صحت قرائت حمد و سوره و اذکار نماز و مفاهیم قرآن و نهج‌البلاغه برگزار می‌شود.

نظر شما

https://telegram.me/akhbarchoram
http://www.chaharfasl.ir/
دوره آموزش مجازی شهید آوینی
پایگاه خبری تحلیلی صبح زاگرس
شبکه اطلاع رسانی دانا
حرف تو