11. آبان 1396 - 1:11
روابط عمومی مرکز فنی وحرفه ای چرام از بازدید میدانی مردم از فضای فنی وحرفه ای این شهر خبر داد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی چرام؛مهدی عابدی روابط عمومی مرکز فنی وحرفه ای چرام در گفت وگوی اختصاصی با خبرنگار این پایگاه اطلاع رسانی بیان کرد:در راستای تحقق  بند دوم سیاست های کلی اشتغال ابلاغ شده از سوی مقام معظم رهبری (مدظله العالی)، مبنی بر آموزش نیروی انسانی  متخصص، ماهر و کارآمد متناسب با نیازهای بازار کار و ارتقای توان کارآفرینی با مسئولیت نظام آموزشی کشور اهداف و برنامه های مختلفی را دنبال می کند.

 

وی اضافه کرد: توأم کردن آموزش و مهارت و جلب همکاری بنگاههای اقتصادی برای استفاده از ظرفیت آنها، سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور به عنوان یکی از متولیان اصلی نظام آموزش مهارت و فناوری سیاست ها،هدایت و فراگیرکردن هر چه بیشتر آموزشهای مهارتی در جامعه  یکی از وظایف و نقش های این نهادها است.

 

عابدی در ادامه عنوان کرد:همچنین ترویج و نهادینه کردن فرهنگ مهارت آموزی در کشور از ابزار کلیدی و زیر ساختی تحقق سیاست ها و برنامه های اشتغال و اقتصاد مقاومتی به شمار می رود.

 

وی افزود:از این رو برنامه بازدید همگانی از مراکز آموزش فنی و حرفه ای  در سال 1396 از بیستم الی بیست پنجم آبان ماه، به طور هماهنگ در سرلسر کشور اجرا می شود در همین راستا مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهرستان چرام آماده استقبال از بازدید همشهریان عزیز میباشد.

 

انتهای پیام/ج

نظر شما

https://telegram.me/akhbarchoram
http://www.chaharfasl.ir/
حرف تو
دوره آموزش مجازی شهید آوینی
پایگاه خبری تحلیلی صبح زاگرس
شبکه اطلاع رسانی دانا