11. آبان 1396 - 10:52
فرزند رئیس آموزش و پرورش چرام گفت: اگر سمینارهای علمی و پرورشی برای افزایش کیفیت تدریس مدرسان در مدارس برگزار شود، تاثیر گذاری خوبی خواهد داشت.

 به گزارش پایگاه خبری تحلیلی چرام، خانم فروغ عزیزی فرزند مدیر آموزش و پرورش چرام در دیدار نخبگان دانش آموز با فرماندار و بعضی از مسئولان شهرستانی،ضمن اعتراض به کم‌کاری یا عدم تدریس درست معلمان این شهر بیان کرد:متاسفانه معلمان ما در مدارس تدریس درست و صحیحی ندارند.

 

وی افزود: معلمان و مدرسان مدارس چرام در آن حدی که باید باشند،نیستند.

 

 عزیزی به پتانسیل بالای دانش‌آموزان چرامی اشاره کرد و گفت: دانش آموزان شهرستان با پتانسیل‌های زیادی که دارند مورد تدریس ناصحیح و ناقص قرار می‌گیرند که شایسته این افراد نیست.

 

وی با بیان پیشنهادی به مسئولان چرامی بیان کرد: اگر سمینارهای علمی و پرورشی برای افزایش کیفیت تدریس مدرسان در مدارس برگزار شود، تاثیر گذاری خوبی خواهد داشت.

 

این نخبه قرآنی افزود: آنطور که مشاهده می‌شود، آنگونه که شایسته است به آموزش و پرورش توجه ویژه نمی‌شود چراکه در کشور اولین مبحث مورد توجه، آموزش و پرورش است.

 

در ادامه این جلسه نیز داریوش پاداش سرپرست فرمانداری چرام گفت: در برخی از نکات تحصیلی،تدریس و استخدانی ها، آموزش و پرورش مورد ظلم واقع شده است.

 

وی افزود: این مورد نیز به همین دولت بر نمی گردد و شامل تمام دولت هاست اما باید راهکارها و پیشنهادات را به استانداری ارائه دهیم.

 

انتهای پیام/ج

دیدگاه‌ها

اقای شیخی خدایی ی چ خبریه زییی.سی گپ ول

نظر شما

https://telegram.me/akhbarchoram
http://www.chaharfasl.ir/
پایگاه خبری تحلیلی صبح زاگرس
شبکه اطلاع رسانی دانا