16. آبان 1396 - 9:36
مدیر عامل مرکز رشد و کارآفرینی چرام:فرماندار چرام در موسسه ما بااعلام چندین قول و وعده زمینه ی فراهم امکانات را داد که می طلبد یکی از این زمینه ها،دعوت در جلساتی است که مسئولان استانی و شهرستانی حضور دارند.

 به گزارش پایگاه خبری تحلیلی چرام،با ورود به قرن حاضر که عصر فراصنعتی، عصر دانش و دانایی محوری، عصر سرعت و بالاخره عصر خلاقیت و نوآوری رقم خورده اهمیت و جایگاه مدیریت دانش دو چندان است .

 

 می توان  چنین ادعا کرد که رابطه مستقیمی میان نبود مدیریت خلاق و وضع نا مطلوب شهرستان چرام مشاهده میشود .

 

از آنجایی که موتور اصلی پیشرفت هر جامعه ی قشر فرهیختگان آن جامعه است، روحیه ی مطالبه گری و عدالت خواهی جوانان می تواند راهگشای مسائل پیشروی شهرستان چرام باشد .

 

بر اساس این گزارش استاندار استان کهگیلویه وبویراحمد برای اولین بار با مسئولان استانی و نماینده مردم به چرام سفر کرد که در این جلسه فرهیخته یا فردی خلاق از شهرستان حضور نداشت.

اصغر نیک روز مدیر عامل مرکز رشد و کارآفرینی خیام چرام در طی تماسی با خبرنگار این رسانه عنوان کرد:از عدم حضور در جلسه ی شورای اداری گلایه داشته چرا که فرصت ایجاد شده را برای مطالبه گری بخش فناوری و رشد شهرستان در حضور استاندار و سردار هاشمی از دست رفته می دانم.

 

وی افزود: ادامه روند کنونی و بی احترامی به قشر فرهیخته می تواند زمینه را برای خروج آنها از شهرستان و استان فراهم کند که خروج دکتر اصغر صفری دوست از استان صحتی بر این ادعاست.

 

نیک روز گفت:فرماندار چرام در موسسه ما بااعلام چندین قول و وعده زمینه ی فراهم امکانات را داد که می طلبد یکی از این زمینه ها،دعوت در جلساتی است که مسئولان استانی و شهرستانی حضور دارند.

اما باید گفت که بازوی توانمند یک شهرستان برای نشان دادن خود در سطح استان و کشور فرهیختگان و نخبگان هر شهرستان هستند که با فراهم کردن حتی امکانات اولیه میتوانند این توانمندی را به نمایش بگذارد.

 

انتهای پیام/ک

نظر شما

https://telegram.me/akhbarchoram
http://www.chaharfasl.ir/
پایگاه خبری تحلیلی صبح زاگرس
شبکه اطلاع رسانی دانا