21. آبان 1396 - 19:05
پس از 5ماه فرمانداری چرام همچنان بدون فرماندار بوده و با سرپرستی مسئولی جوان اداره میشود که باید مشاهده کرد آیا سرپرست فعلی پس از گذشت چند ماه از سرپرستی اش، به صندلی فرمانداری چرام ،می رسد!؟

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی چرام،داریوش پاداش چهره میانه رو سیاسی و از حامیان دکتر حسن روحانی در انتخابات ریاست جمهوری و از چهره های نزدیک به محمد موحد چهره شاخص جریان اصولگرا ونماینده پنج دوره مجلس شورای اسلامی مدت هاست سرپرستی فرمانداری چرام را به عهده دارد.

 

پاداش که معاونت فرمانداری چرام در زمان فرمانداری ابراهیم فتاح پور از یاران نزدیک به موسی خادمی استاندار سابق کهگیلویه وبویراحمد وفعلی لرستان واز اصلاح طلبان استان را برعهده داشت پس از عزل(استعفا)ی ابراهیم فتاح پور با حکم موسی خادمی با حفظ سمت سرپرستی فرمانداری چرام را بر عهده گرفت  تا عملا چرام وارد دوران پسا فتاح پور شود.

 

تلاش ها وپیگیری های داریوش پاداش وحلقه نزدیک به وی جهت حکم فرمانداری چرام در زمان موسی خادمی به نتیجه نرسید تا بعد موسی خادمی دوران استانداری علی محمد احمدی در استان فرا رسید و همچنان پاداش در برزخ آزاردهنده ی حکم فرمانداری بماند.

 

استاندار جدید استان در حال سبک وسنگین کردن شرایط و تسلط بر شرایطی سیاسی و اجتماعی استان است ومعلوم است که فعلا فرصتی جهت فکر کردن و پرداختن به شهرستان ها باتوجه به گرفتاری های مرکز استان ندارد یا اینکه فعلا برنامه های خود را معطوف به تغییر چیدمان معاونین ومدیران کل استانداری کرده است.

 

داریوش پاداش که سابقه زیادی در فرمانداری های کهگیلویه وچرام را دارد، امیدوار است بتواند از فیلتر استاندار جدید کهگیلویه وبویراحمد بگذرد و پس از 5ماه فرماندار شهرستان چرام شود.

 

نا گفته نماند نه حامیان عدل هاشمی نماینده کهگیلویه بزرگ به دلیل قرابت تاریخی وفکری پاداش با محمد موحد رقیب جدی عدل هاشمی با فرمانداری چرام موافق هستند نه اصلاح طلبان به حاشیه رانده شده چرام با فرمانداری وی موافق اند.

 

آیا پاداش می تواند از مثلث اصلاح طلبان چرام و حامیان سردار عدل هاشمی و بویژه نگاه استاندار کهگیلویه وبویراحمد به صندلی فرمانداری چرام پس از گذشت چند ماه از سرپرستی اش،برسد!؟

 

گفتنی است  پایگاه خبری تحلیلی چرام هیچگونه مسئولیتی درقبال این تحلیل ندارد.

 

منبع:صبح خرد

انتهای پیام/م

دیدگاه‌ها

فکر کنم هیچ گزینه ای بهتر از جناب آقای پاداش در حال حاضر برای اصلاح طلبان وجود ندارد آخه نیرویی ندارند که جایگزین آقای پاداش شود

نظر شما

https://telegram.me/akhbarchoram
http://www.chaharfasl.ir/
پایگاه خبری تحلیلی صبح زاگرس
شبکه اطلاع رسانی دانا