26. آبان 1396 - 10:45
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان چرام از برنامه های هفته بسیج مسنضعفان در شهرستان چرام خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی چرام ، سید حمزه محقق زاده  فرمانده ناحیه مقاومت بسیج چرام در جلسه هماهنگی هفته بسیج مستضعفان ضمن گرامیداشت هفته بسیج و یاد و خاطره شهدای دفاع مقدس،گفت:امروز انقلاب برکات زیادی داشته که یکی از آنها بسیج است و سایرکشورهای دنیا هم که ازاین تفکر بهره برده اند، توانسته اند درمقابل مستکبرین مقاومت کنند.

 

 

وی بابیان اینکه آسایش و آرامش امروز را مدیون جانفشانی های رزمندگان و شهدا هستیم، اظهار داشت:گرامیداشت یاد و خاطره آن ایام بسیار حائز اهمیت است و به فرموده مقام معظم رهبری دوران دفاع مقدس گنجینه تمام نشدنی برای آیندگان است.

 

 

این مسئول با اشاره به برنامه ها و فعالیت های این هفته،اظهار داشت:عطر افشانی و غبار روبی قبور مطهر شهدا، دیدار با تعدادی از خانواده ای شهدا و جانبازان بسیجی، اجتماع عظیم بسیجیان در مصلا،اعزام تیم های درمانی امدادی به مناطق محروم، برپایی نسشست های بصیرتی ،روشنگری با حضور بسیجیان  را به عنوان  برنامه ها و مراسمات روزهای  هفته بسیج در نظر داریم.

 

 فرمانده ناحیه مقاومت بسیج چرام افزود:از دیگر فعالیت ها و برنامه های بسیج در شهرستان چرام می توان به برگزاری کوهپیمایی بسیجیان،یادواره های دو بخش چرام و سرفاریاب ،نمایشگاه اقتصاد مقاومتی و همچنین تجلیل از بسیجیان نمونه و غیره اشاره کرد.

 

 

وی در بخش دیگری از سخنانش عنوان کرد:هرکس که در ذهن خود مبحث کمک رسانی و محرومیت زدایی را بپرورد،بسیجی است و بسیجی بودن متعلق به گروه یا جریان خاصی نبوده و نیست.

 

 

محقق زاده  در پایان گفت:امید که همواره در تقویت این ذخیره الهی و هم چنین تحقق تفکر الهی و معنوی بسیج  که از آرمان های حضرت امام(ره) و منویات مقام معظم رهبر ی(مدظله العالی) است، کوشا باشیم.

 

انتهای پیام/ق

نظر شما

https://telegram.me/akhbarchoram
http://www.chaharfasl.ir/
پایگاه خبری تحلیلی صبح زاگرس
شبکه اطلاع رسانی دانا