29. آبان 1396 - 10:55
جوان سوقی با ورود به عرصه خوانندگی حماسی،ارادت خود را به رهبر انقلاب نشان داد و هدفش را ترویج ارزش ها و اشخاص انقلاب اسلامی دانست.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی چرام،«آرمین کرم پور» را علاقه‎مندان به موسیقی ارزشی و انقلابی با قطعه «رهبر من» شناختند.

 

جوان سوقی با ورود به عرصه خوانندگی حماسی،ارادت خود را به رهبر انقلاب نشان داد و هدفش را ترویج ارزش ها و اشخاص انقلاب اسلامی دانست.

 

آهنگی که برای علاقه به رهبر انقلاب و نشاندن اشخاص باارزش انقلاب به دیگران اجرا شده بود، آن هم توسط یک خواننده جوان شهرستانی.

این جوان انقلابی که متولد یکی از شهر های کهگیلویه به اسم سوق است در سال 1381به شهرستان ماهشهر منتقل شدند و پس از یک سال ،به شهرستان آغاجاری از توابع استان خوزستان آمدند که تاکنون همان جا ساکنند.

 

آرمین در گفت وگوی اختصاصی با خبرنگار این پایگاه اطلاع رسانی بیان کرد:شعارش در موسیقی « فریادی از جنس اعتقاد و آرمان» است.

 

وی ادامه داد: یک وقت این فریاد می شود «سراب آیین» که فریادی است بر سر استکبار و یک وقت دیگر این فریاد می شود «اوج گمنامی» که از جنس بغض یک ملت است.

 

کرم پور گفت: هنرمندان میتوانند  ارزش های دینی را به قاب تصویر بکشند.

 

آرمین با همکاری و مشورت خوانندگان مطرحی همچون حامد زمانی و محسن یگانه انگیزه بهتری پیدا کرده است و احتمال اینکه در کارهای بعدی تلفیقی از موسیقی سنتی و پاپ از من به گوش برسد،هم بسیار زیاد است.

 

این خواننده جوان  اولین اثر جدی خود را با عنوان «رهبر من» با هدف شناخت اشخاص انقلاب و نشاندن الگو ها و اهداف مسیر انقلاب اسلامی اجرا کرده است که اثر بعدی خود را با همکاری خوانندگان حماسی منتشر می کند.

 

دانلود آهنگ ((رهبر من)) :

گفتنی است این آهنگ با تنظيم سعيد مغانى و ميکس صدای محسن يگانه و خوانندگی آرمین کرم پور منتشر شده است.

 

انتهای پیام/

دیدگاه‌ها

ایشون میشناسم عموش همسایه ما داخل سوق مداح معروفی هست تو خوزستان دو بار دعوتش کردن دهدشت محشر بود.
والله من تا یادمه ارمین کرم پور بچه آغاجاری بود وهمیشه از رامدرسه با دوستاش میومد هلال احمر وازهمان بچه گی به فعالیتهای عام المنفعه علاقه داشت ولی خیلی فضول هم هست

نظر شما

https://telegram.me/akhbarchoram
http://www.chaharfasl.ir/
پایگاه خبری تحلیلی صبح زاگرس
شبکه اطلاع رسانی دانا