1. آذر 1396 - 11:13
کاروان کمک های پزشکی،سلامت و مشاوره ای به روستاهای محروم چرام اعزام شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی چرام؛به همت بهداشت، امداد و درمان ناحیه مقاومت بسیج چرام و همکاری شبکه بهداشت شهرستان کاروان کمک های پزشکی،سلامت و مشاوره ای امروز به روستاهای محروم چرام اعزام شد.

 

 

مسئول بهداشت، امداد و درمان ناحیه مقاومت بسیج چرام در گفتگو با خبرنگار این پایگاه خبری گفت: این کاروان در سه بخش سلامت جسمی، روحی و مشاوره خانواده خدمات رسانی رایگان  انجام خواهد داد.

 

وی افزود: کاروان سلامت به ویزیت رایگان برای بهبودی بیماران و همچنین مشاوره بخش زنان در حوزه مراقبت های بارداری پرداخت که روستاهای خیمند و دلی باریک را پوشش داد.

 

مصطفی شریعت ادامه داد: علاوه بر این خدمات مباحث امدادگری، برخورد با حوادث ناگهانی همچون زلزله  و سیل به اهالی این روستاها آموزش داده شد.

 

مسئول بهداشت امداد و درمان ناحیه مقاومت بسیج چرام  در ادامه عنوان کرد: این کاروان که به همت بهداشت امداد و درمان ناحیه مقاومت بسیج چرام با همکاری شبکه بهداشت شهرستان خدمات رسانی کرد شامل بزشک، بهیار و مشاوران مجرب شهرستان بودند که برنامه های سلامت روح و جسم را در این روستا ها پیاده کردند.

 

گفتنی است که فرمانده ناحیه مقاومت بسیج چرام نیز از این افراد جهادی و اهالی روستا بازدید کرد و لازم به ذکر است که برنامه این کاروان دو روزه است که تا فردا ادامه خواهد داشت.

تصاویر:

نظر شما

https://telegram.me/akhbarchoram
http://www.chaharfasl.ir/
پایگاه خبری تحلیلی صبح زاگرس
شبکه اطلاع رسانی دانا