1. آذر 1396 - 9:50
کارشناس اداره کل هواشناسی کهگیلویه و بویراحمد میزان بارش باران در نقاط مختلف استان را اعلام کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی چرام؛سامانه بارشی که عصر روز گذشته وارد آسمان استان شد باعث بارش باران و برف در نقاط مختلف این استان شده است.

 

کارشناس اداره کل هواشناسی کهگیلویه و بویراحمد گفت: تا ساعت 6 و 30 دقیقه امروز لنده با 41 میلی متر بارندگی رکورد دار بود باشت 37، چرام 29، قلعه ریسی 28 ،امام زاده جعفر 25.3، دهدشت 24.7، دوگنبدان 24.1، لیکک 22.4، چیتاب20، یاسوج 18.3، سی سخت 17.6 و کت بهمیی 17.5میلی متر بارندگی ثبت شده است.

 

ولی بهره مند افزود:بارندگی ها تا امروز بعداز ظهر (چهارشنبه اول آذر) با شدت در نقاط مختلف کهگیلویه و بویراحمد ادامه دارد.

 

وی اظهار کرد: از شدت بارش ها در برخی نقاط استان مانند دهدشت و بخشی از یاسوج کاسته خواهد شد و بارندگی نیز به صورت موقت قطع می شود.

 

بهره مند گفت: امشب و صبح پنجشنبه بارش باران در برخی نقاط استان به صورت پراکنده وجود دارد.

 

کارشناس اداره کل هواشناسی کهگیلویه و بویراحمد ابراز داشت:از روز جمعه و شنبه هفته آینده دمای هوا در نقاط مختلف استان کاهش محسوسی خواهد داشت.

 

کارشناس اداره کل هواشناسی کهگیلویه و بویراحمد ابراز داشت : با توجه به بارش باران و لغزندگی جاده ها توصیه می شود رانندگان با سرعت مطمئنه به مسیر خود ادامه دهند.

 

بهره مند عنوان کرد: در گردنه ها و نقاط کوهستانی مرکز استان مانند گردنه مله شوره بارش برف مشاهده شده است که رانندگانی که قصد عبور از این مناطق را دارند باید تجهیزات زمستانی همراه داشته باشند.

 

ارتفاعات شهر یاسوج هم اینک پوشیده از برف است.

انتهای پیام/200 صبح زاگرس،

 

 

نظر شما

http://Sapp.ir/akhbarchoram
پایگاه خبری تحلیلی صبح زاگرس