2. آذر 1396 - 8:56
كانون بسیج فرهنگیان شهرستان چرام به مناسبت هفته بسیج و شكست داعش بیانیه ای را در عموم ارسال کردند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی چرام؛كانون بسیج فرهنگیان شهرستان چرام به مناسبت هفته بسیج و شكست داعش بیانیه ای را در عموم ارسال کردند که عینا آورده میشود.

 

بسم الله الرحمن الرحیم

بسیج یکی از ارزنده ترین یادگارهای امام راحل(ره) و از ثمرات درخت تناور انقلاب اسلامی است که در پنجم آذرسال 1358 با نفس معمار کبیر انقلاب فرمان شکفتن آن صادر گردید.

 

نام بسیج يادآور خاطره پرشكوه مجاهداتي است كه در دوران هشت ساله جنگ تحميلي، زيباترين تابلوهاي ايثار و فداكاري همراه با نجابت و فروتني و توام با شجاعت و رشادت را ترسيم كرده است. 

 

خاطره جوانمردان پاكدامن ‌و غيوري كه شيران روز و زاهدان شب بودند و صحنه نبرد با شيطان زر و زور را با عرصه جهاد بانفس اماره به‌هم آميختند و جبهه جنگ را محراب عبادت ساختند. 

 

بسیج خاطره انسانهاي بزرگ و كم‌ادعايي است كه كمر به دفاع از ارزشهاي الهي بستند و از هيبت دروغين قدرتهايي كه براي حفظ فرهنگ و ارزشهاي جاهلي غرب به مصاف ارزشهاي الهي آمده بودند، نهراسيدند.

 

فرهنگ بسیجی یعنی فرهنگ پایداری و مقاومت در مقابل ستم و ستمگران.

 

َ فرهنگ بسیجی همان فرهنگ دین و مکتب اسلام یعنی جهاد است كه به انقلاب و نظام اسلامی کمک می کند تا از گردنه های سخت و صعب العبوری که در فراروی آن قرار دارد با سهولت و آرامش و افتخار عبور کند.

 

  فتنه داعش یکی از آن مصادیق عینی است كه دست پرورده مرموز آمریکای جهان خوار و صهیونیسم بین الملل بوده که هم اکنون با شکست و خذلان ابدی از منطقه عراق و شام و سوریه بیرون رانده شد و سربلندی اسلام و مکتب تشیع در جامعه بین الملل را به نمایش گذاشت و سند موفقیت آمیزی در کارنامه سرشار از حماسه و ایثار و پیروزی بسیجیان و سپاه پاسداران انقلاب اسلامی بود.

 

رحمت و رضوان الهی بر شهدای مدافع حرم، شهیدان همدانی ها، حججی ها و صدها مجاهد بزرگ که خط سرخ مقاومت عاشورایی را با نثار جان شیرینشان تداوم بخشیدند.

 درود و سپاس بر سردار بزرگ اردوگاه حسینیان زمان، حاج قاسم سلیمانی، که پرچم سرافرازی همرزمان شهیدش باکری، همت، خرازی و کاظمی را بر دوش گرفت و اسطوره ای شد برای همه تاریخ پر افتخار، اسلام، تشیع، ایران و بسیج.

 

كانون بسیج فرهنگیان شهرستان چرام ضمن تبریك این هفته پر بركت به مقام معظم رهبری، فرماندهان و همه بسیجیان مخلص، این نصرت بزرگ الهی را تحقق وعده قرآنی«ذلِکَ الَّذی یُبَشِّرُ اللَّهُ عِبادَهُ الَّذینَ آمَنُوا وَ عَمِلُوا الصَّالِحاتِ»، و آن را سند روشنی بر صحت و صداقت منهج نورانی مقاومت می داند و از همه تصمیم گیران نظام اسلامی انتظار دارد با درس آموزی از تجربه ایستادگی از یک سو، و ثمره تلخ برجام در اعتماد به استکبار جهانی از سوی دیگر، میراث داران امینی بر راه امام، شهدا و آرمان های بلند انقلاب اسلامی باشند.

 

 

انتهای پیام/

نظر شما

https://telegram.me/akhbarchoram
http://www.chaharfasl.ir/
پایگاه خبری تحلیلی صبح زاگرس
شبکه اطلاع رسانی دانا