5. آذر 1396 - 8:28
سرپرست فرمانداری چرام گفت: در حقیقت نباید اسم قاتلان مسلمانان مصری را انسان نامید چرا که این جنایت غیر قابل بخشش است و از خداوند خواستاریم این افراد را به سزای عملشان برساند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی چرام،صبح امروز سرپرست فرمانداری چرام در نخستین مجمع شورای سلامت شهرستان چرام ضمن تبریک و گرامیداشت هفته بسیج و بیان ایثار و فداکاری های سبزپوشان امنیت و فرهنگ بیان کرد: هر دولتی یک شعاری دارد و در طول دوران دولت ما،در حوزه سلامت برای خود یک برند به جای گذاشته است.

 

 

پاداش افزود:یادمان نرفته است که در حوزه سلامت افراد زیادی از هزینه‌های بیمارستان ها و بیماری ها گله داشتند.

 

 این مسئول ضمن تسلیت کشتار مسلمانان در مصر و ابراز همدردی با خانواده‌های این افراد عزیز،عنوان کرد: در حقیقت نباید اسم قاتلان این افراد عزیز را انسان نامید چرا که این جنایت غیر قابل بخشش است و از خداوند خواستاریم این افراد را به سزای عملشان برساند.

 

وی افزود: رفع بحران دارو و تجهیزات پزشکی از جمله خدمات خوب دولت بود که در همین حوزه نیز تحریم بودیم.

 

سرپرست فرمانداری چرام اضافه کرد: با وحدت میان دولت و مردم و همچنین مقام معظم رهبری تاکنون مشکل خاصی نداشته ایم و در آینده نیز این هماهنگی افزایش خواهد یافت.

 

 وی حمایت از بیماریهای لاعلاج را یکی از خدمات دولت بیان کرد و گفت: دسترسی به خدمات سلامت و بهداشتی آسان تر شده است.

 

پاداش اضافه کرد: از نماینده محترم شهرستان های چهارگانه تشکر می‌کنیم چرا که با همکاری بالا با خیرین به ظرفیت های شهرستانی توجه ویژه کرده اند.

 

انتهای پیام/

نظر شما

http://Sapp.ir/akhbarchoram
پایگاه خبری تحلیلی صبح زاگرس