5. آذر 1396 - 12:30
فرمانده سابق گردان یا رسول(ص) در چرام گفت:باید بیان کرد کسانی که در مرزها و خط مقدم سوریه هستند،فرزندان مسئولان یا کاخ نشینان نیستند بلکه فقرا و ضعفا هستند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی چرام،سردار سید شکرالله واهبی زاده ظهر امروز در اجتماع بزرگ بسیجیان شهرستان چرام بیان کرد: یکی از ویژگی های بسیجی بیان ذکر صلوات در ساعت ها و دقایق مختلف است و پنج آذر نیز یکی از روزهای تثبیت انقلاب اسلامی و روز برادری ها و صمیمیت های بسیجیان در طول دوران انقلاب اسلامی است.

 

 وی افزود: بسیج مظهر انسانیت و عشق به قرآن و معنویت است و تنها یک سازمان نظامی نبوده و نیست بلکه یک فرهنگ و فکر عاشورایی است.

 

 واهبی زاده اضافه کرد: بسیج مظهر مبارزه با استکبار و ظلم و ستم است و هر کسی که پایگاهی برای مبارزه با استکبار و آمریکا ایجاد کند، بسیجی محسوب می‌شود.

 

 فرمانده سابقه گردان یا رسول(ص) عنوان کرد: تمام عملیات های بزرگ در دفاع مقدس توسط بسیجیان رقم خورده است و این افراد نیز توانسته اند سیاست‌های خارجه اشتباه را تغییر دهند نه سیاست مداران خارجی کشور.

 

سردار واهبی زاده گفت: بسیج عمل و انجام کار است نه حرف چرا که این امر را نشان داده اند.

 

وی با اشاره به مدعیان حقوق آمریکا در کشور اظهار کرد: مدعیان حقوق آمریکا در کشور گمان می‌کردند که با ورود آمریکا همه مشکلات حل می‌شود اما این حرف و بیان خلاف آیات الهی است.

 

فرمانده سابق گردان یارسول(ص)اضافه کرد: آمریکا قدوم مقاوم و خط‌شکن بسیجیان را در مرز سوریه مشاهده کرده است و جرأت ورود به مرزهای ما را ندارد.

 

وی افزود: اشرافی گران و شهرت طلبان و همچنین کاخ نشینان هستند که به دنبال مسائل مادی و دنیایی بوده اند و  بسیجیان نیز ‌دنبال گسترش اسلام در جامعه هستند.

 

واهبی زاده در ادامه سخنانش عنوان کرد: ورود آمریکا به کدام کشور مایه خیر بوده که در سایر کشورها خیری ایجاد کند؟

 

وی با بیان اینکه برخی ها می‌گویند چه کسانی به سوریه و یمن می روند،تصریح کرد: کسانی به سوریه و یمن می روند که درد فقر و مشکل را بدانند نه کاخ نشینان چند صد میلیاردی.

 

واهبی زاده با اشاره به سخنان و بیانات امام راحل اضافه کرد: باید بیان کرد کسانی که در مرزها و خط مقدم سوریه هستند،فرزندان مسئولان یا کاخ نشینان نیستند بلکه فقرا و ضعفا هستند.

 

فرمانده سابق گردان یارسول(ص) گفت: خط مقدم ما سوریه است و افرادی که به شهادت رسیدند،نه اشرافی بودند و کاخ نشین.

 

وی در پایان سخنانش گفت: ۶ سال در سوریه جنگیدیم تا دامن زن شیعه به خطر نیافتد و باید گفت اگر همانند کسانی که در دفاع مقدس هشت ساله جانفشانی کردند، عمل کنیم هیچ مشکلی نخواهیم داشت.

 

انتهای پیام/

نظر شما

https://telegram.me/akhbarchoram
http://www.chaharfasl.ir/
پایگاه خبری تحلیلی صبح زاگرس
شبکه اطلاع رسانی دانا