9. آذر 1396 - 8:58
نماینده شهرستانهای کهگیلویه،بهمئی،چرام،لنده خبرداد:
خرید دستگاه سونوگرافی 350میلیون تومانی برای شهروندان چرامی در آینده نزدیک
نماینده شهرستانهای کهگیلویه،بهمئی،چرام،لنده در مجلس گفت:دستگاه سونوگرافی چرام ۳ میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال هزینه داشته است که در درحال خریداری است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی چرام،نماینده مردم شهرستانهای کهگیلویه،بهمئی،چرام،لنده از خرید دستگاه سونوگرافی جهت رفع مشکلات شهروندان چرامی به مبلغ سه میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال در آینده نزدیک خبرداد.

 

عدل هاشمی پور در گفت وگوی اختصاصی با خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی چرام، ضمن اشاره به ارزش و جایگاه شهدا و تکریم خانواده های آنان گفت: ترویج فرهنگ ایثار و شهادت در جامعه یکی از نیازهای اساسی در جامعه است که علاوه بر برگزاری یادواره های شهدا لازم است به مشکلات خانواده های معظم شهدا توجه ویژه ای داشت.

 

وی افزود: یکی از مهمترین مشکلات شهروندان چرامی نداشتن سونوگرافی در این شهرستان است که با پیگیری های صورت گرفته از طریق وزیر بهداشت و درمان مجوزهای لازم جهت خرید این دستگاه صورت گرفته است.

 

نماینده مردم شهرستانهای کهگیلویه،بهمئی،چرام،لنده در مجلس تصریح کرد: با پیگیری های صورت گرفته این دستگاه تا کمتر از دوماه آینده جهت رفاه حال شهروندان تحویل شبکه بهداشت و درمان چرام خواهدشد.

 

وی تاکیدکرد: ارزشش ریالی این دستگاه افزون بر سه میلیارد و500میلیون ریال می باشد که امیدواریم با توجه به نیاز ضروری شهروندان هرچه سریعتر در اختیار مسئولان امر قرارگیرد.

 

گفتنی است نبود سونوگرافی در شهرستان چرام یکی از مشکلات اساسی شهروندان این شهرستان بوده که برای انجام یک سونوگرافی ساده باید مسیر ۲۰ کیلومتری چرام تا شهرستان کهگیلویه را طی کنند.

 

انتهای پیام

نظر شما

https://telegram.me/akhbarchoram
http://www.chaharfasl.ir/
پایگاه خبری تحلیلی صبح زاگرس
شبکه اطلاع رسانی دانا
حرف تو
دوره آموزش مجازی شهید آوینی